Sredjivanje plastika interijera

Sredjivanje plastika interijera

Član
Zna li iko gdje kupiti ove plastike a da su nove
mjqrd5.jpg

Jbt zar je moguce da u ASA-i nema :icon_evil:
Zna li ko od raje u Tuzli da li ima u Nipexu, znaci bas mi ovi dijelovi trebaju jer mi bode oci sto je izgrebano
 
Presvuci karbon folijom, ja bi to uvijek uradio u novijem autu, ajde na starim jos toliko i ne stoji, al na novim, odlicno. Puuuno jeftinija solucija, a fino izgleda. Naravno neces samo taj dio, onda uklopi jos koji detalj.
 
Član
Ma ne znam drug, razmisljao sam i o tome ali bih vise volio da to bude u originalu pa da ja to onda cuvam kad nije prijasnji vlasnik :)
Ako nigdje ne nadjem onda mi je opcija karbon, trazio sam ovu plastiku i na ebayu ali nema :( ili mozda ja ne znam ukucati kljucne rijeci za pretrazivanje.
 
Član
nove imaju u ovlastenom... svaki saraf, sitnica sto postoji na autu, ovlasteni moze nabavit...

mada ja ne bi uzimao, carbon, presvuces i nista mu ne fali ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Nemaš šta čuvati, i te nove će ti isto tako otići. To im je fabrička greška, a ti carbon i opleti ;)

Ne znam drug, imam jednog havera sa golfom a drugog sa borom, godista u godinu razlike i kod njih bukvalno ko novo, jedino su im rucke na vratima malo izgrebane, zato kontam da se moze ocuvati.

@Limpi
OK drug, otici cu onda licno do ASA-e
 
Član
Ljudi ASA nista, oni nemaju, u Nipexu se moze naruciti ali to je preskupo, ima i na ebay-u ali cijena boli glava.
Nego jel ima ko da je farbao na cetvorci rucke i one plastike oko cd playera...
Ja sam farbao rucke ali su mi se brzo ogulile, sve sam uradio kao sto se po forumima preporucuje, znaci dobro dobro ismirglao vodobrusnim, ocistio razredjivacem, stavio plastik primer i kad se osusio onda ofarbao mat sprejom, rucke su izgledale ko nove ali su se brzo ogulile.
Hajte podijelite iskustva i dajte kakvu sliku ako imate, samo mi nemojte govoriti da presvucem karbonom :)
 
Urki plast boja, tim sam ja farbao svoje i dosad se najbolje pokazalo, ne guli se, ne spada, samo je hardkor za odrzavanje
 
Član
ne moras karbonom :) ima i obicne folije crne :), i meni je carbon ''isfuran'' necsto vec, svako drugo auto karbon folija.. isto prije 5-6 godina akd su neonke bile u fazonu :D:D sto vise to bolje bling bling :D:icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
Sto sta je sa odrzavanjem urki plasta, sta mu treba raditi :) jel ima mat crna tog urki plasta? jos kad bi sibno kakvu sliku da vidim kako izgleda poslije farbanja sa tim urkiem :)
@adams ma cuo sam da se moze i folijom uraditi, samo da mi je vidjeti kod nekog drugog kako je uradjeno pa da znam jel to to.
 
Kenan28 je napisao(la):
Ljudi ASA nista, oni nemaju, u Nipexu se moze naruciti ali to je preskupo, ima i na ebay-u ali cijena boli glava.
Nego jel ima ko da je farbao na cetvorci rucke i one plastike oko cd playera...
Ja sam farbao rucke ali su mi se brzo ogulile, sve sam uradio kao sto se po forumima preporucuje, znaci dobro dobro ismirglao vodobrusnim, ocistio razredjivacem, stavio plastik primer i kad se osusio onda ofarbao mat sprejom, rucke su izgledale ko nove ali su se brzo ogulile.
Hajte podijelite iskustva i dajte kakvu sliku ako imate, samo mi nemojte govoriti da presvucem karbonom :)

pogledaj u mojoj garazi, kako su uradjene plastike,, ne mogu se oguliti ni pomocu trikova :icon_biggrin:
 
Top