SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

Član
koki+ je napisao(la):
imam 70A ako ti pomaze sta

onaj mali mi treba,kod tebe je onaj veci predpostavljam od hifonicsa...
meni treba onaj ne najmanji vec srednji,oni klasicni kao sto se koriste u autima...

edit: do kad su prijave ?
 
Član
sad sam bio na pisti, sve je spremno za sutra cak je i kapija otvorena za repu organizator kaze da ce se moci parkirat u krugu kasarne...
 
Član
Sretno svim takmicarima koji budu ucestvovali!!
Ja bi dosao sa svojom Cobrom 8.5 al nisam slozio nitro i treba ga jos i mapirat!!Imacu pune ruke posla do narednog SR-a :D:lol::lol::lol:
 
Član
Pozz može li mi neko reći kad dolazim prema tuzli ne skrećem na prvo lijevo skretanje nego pravo idem onda slijedeće desno prema tz i ona ima skretanje za centar tz lijevo ja nastavim pravo i tu je negdje taj aerodrom??jel dobro ovo??pozzz
 
Član
bad_look je napisao(la):
Pozz može li mi neko reći kad dolazim prema tuzli ne skrećem na prvo lijevo skretanje nego pravo idem onda slijedeće desno prema tz i ona ima skretanje za centar tz lijevo ja nastavim pravo i tu je negdje taj aerodrom??jel dobro ovo??pozzz

ma jok brate,neces ti ici u tz,vec u zivinice..
 
Član
ti ides iz pravca sarajeva??kad dodjes do zivinica vidjet ces raskrsnicu,i ima benzinska na lijevoj strani cini mi se nurkic benz ili nes ,odatle produzis pravo jos nekih 200m i imas desno skretanje za CILJUGE,skrenes i za dva minuta si tamo..pozz
 
Član
jos koji sat....sna i aBd ujutro na prijavama za DB.....hajte ljudi da se druzimo.... :D i nek svi napishu svoje nickove sa foruma da upoznam sto vise ljudi.... :D nekom sam kola LAJKO a nemam pojma o je vlasnik...paa da se malo upoznajemo :D
 
Član
mahir_011 je napisao(la):
jos koji sat....sna i aBd ujutro na prijavama za DB.....hajte ljudi da se druzimo.... :D i nek svi napishu svoje nickove sa foruma da upoznam sto vise ljudi.... :D nekom sam kola LAJKO a nemam pojma o je vlasnik...paa da se malo upoznajemo :D

ja sam Dzenan ;)
 
Član
Evo upravo ja i LSD se vratili iz zivinica...
jutros kisica pada ljudi voze..ocekivali smo da neko izleti....
Po meni organizacije dosta vise mogla da poradi...

s jedne strane ograde ima oko 30 do 50m,s druge 20m....sto je jadno...
meni licno jedan od najgorih SR-ova,al momci su se ipak potrudili pa to treba pohvaliti al et...:icon_confused:

dosta je forumasa bilo...sa svima se malo popricalo koliko toliko;););)

nadam se da ce sljedeci put biti dosta bolje...

al Gospodin Repo dere guzove:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 

LSD

Član
evo sad udjo u kucu....organizacija mi i nije nesto bas...sta mi se svidja je to sto je bio dozvoljen parkingu krugu a ipak odvojen od staze....ostalo je nula cista...kao sto GOt rece...ograde za gledatelje 30m...jadno al. eto....
i vidjo opet gera umijesao prste...zar to nije moglo da prodje bez njega kao sto je najavljivano?
 
Top