SR Zivinice 02.11.2008 + REZULTATI

SR Zivinice 02.11.2008 + REZULTATI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

I jos jedna info organizator je posle zavrsnice manifestacije organizovao trku na 402m samo za auta koja su se takmicila u stylingu bilo je to ludo iskustvo Madzid je pobjedio Veku a Ja sam izgubio od Kileta sa Seatom:icon_sad:,mala trema:icon_rolleyes: lose sam startovo i preskripo sam 1-2 brzinu a covjek ode :lol: sve u svemu dobra fora i treba je ubaciti posle svakog takmicenja,HVALA ORGANIZATORIMA;)
 
Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

sa racea dosao EXTRA je bilo zaista VRAUCINA kao i ljetos opet sam se skuvao, SR odlican mada nisam izdrazao da gledam sve ali SMO otisli zadnji bukvalno.Tepsija prvi koliko sam vidio, finih auta bilo dB ODLICAN bekir i onaj citroen se ganjali ma zlo.
A sad prijatelj nam se trkao na SR i na pocetku mu otkaze diferencijal ali je bio u voznom stanju i kasnije za atmosferu radio donut i otkaze totalno diff tako da sam na kraju morao do doboja 60MAX (vukao ga)
 
N

nenad

RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

Gajs-gt je napisao(la):
miki321oc je napisao(la):
nenad je napisao(la):

ovo cudo je u petak vidjeno u BL

narod se okrece ...
Imali neko nekakve info o ovom cudu sta je ovo lici na F1 ako zna neko nesto vise nek nam objasni i postavi par slicica

Ja imam samo ovu 1 sliku, zurio sam, tako da nisam ni zagledo puno, a izgleda ko formula, samo sto je PUNO veca i ima 2 sjedista jedno iza drugog.
 
Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

slike sa SR zivinice ce biti sutra jer fakat ne mogu na oci da gledam
 
Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

a meni samo zao sto fula drugu brzinu sa onim mercedesom!neka nema veze vidimo se raja na godinu!;)
 
Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

meni je samo malo bilo ucesnika u odnosu na prijasnje trke....svaki put sve manje i manje....:icon_sad:
i organizatori su zagradili citavu lijevu stranu(malo bezveze jer prosli put nije bilo tako) tako da se trka mogla gledati samo sa jedne strane i malo je bila guzva.....posjecenost je bila ogromna ali brate malo ucesnika...
 
Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

Stigoh i ja kuci jedva :cool:.. Nakon sto su nam u keca prolupali lezajevi na radilici dogurali smo do Olova voznjom 20-30km/h (patnja ziva), i onta tu skroz stane pa smo morali cekati safety car da dodje iz Sarajeva po nas heh..

Rezultati koje ja znam:

Tepsija najbolje vrijeme dana 13.8x ujedno i pobjednik 13 klase.
Alen (crveni fiat coupe) 2 mjesto u 13

klasa 14
1. kikers
2. golf 1 iz Tuzle

klasa 15.
1. fiat coupe plavi, Sarajevo

17. klasa
1. Siroko iz Sarajeva
 
Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

Ajoj, ipak je zvekno? Cujem ga, vidim dimi, nije reko valjda :S steta, fino je isao pravo
 
Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

Ma jasta je, borio se do Olova i izdahnuo :cool:.. Nadamo se da su samo lezajevi u pitanju. Dobro je isao, nije mogao nastaviti voziti u 14 klasi zbog toga.
 
Član
RE: SR Zivinice prolongiran za 02.11.2008

edo_16v je napisao(la):
Ma jasta je, borio se do Olova i izdahnuo :cool:.. Nadamo se da su samo lezajevi u pitanju. Dobro je isao, nije mogao nastaviti voziti u 14 klasi zbog toga.


Jesu ti fau fau baksuzi, i Tali puce salt tebla, ispade iz finala za klasu 14 :S vozio od zajebancije u drugoj, 20 sec mu bilo vrijeme :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top