SR Zivinice 02.11.2008 + REZULTATI

SR Zivinice 02.11.2008 + REZULTATI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
AUTO Media Group i AUTO 4x4 Club obavještavaju sve zainteresovane vozače i ljubitelje brzine da će trka, koja je trebala biti održana 26.10.2008. godine u Banjoj Luci, biti održana u istom terminu ali na aerodromu Ciljuge u Živinicama.
Direkcija SR Cup-a trebala je organizovati ovu trku na pomoćnoj pisti aerodroma Mahovljani u Banjoj Luci, a pošto  je pomenuti aerodrom u međuvremenu dobio status međunarodne zračne luke, ova lokacija više nije prikladna za javno okupljanje i održavanje ovakvih manifestacija.
Zbog toga se pribjeglo iznalaženju rezervne lokacije za održavanje ove trke, ali kako ni jedna od dvije alternativne lokacije nije zadovoljila kriterije za bezbjedno i kvalitetno održavanje iste, odlučeno je da finale 402 SR Cup-a bude održano na stazi gdje je i počela ovogodišnja sezona.

Ovim putem se zahvaljujemo firmi Integral iz Laktaša, Auto-moto savezu Republike Srpske i Opštini Laktaši na pomoći oko odabira i dobijanja saglasnosti za korištenje alternativne lokacije.
Obavještavamo sve učesnike ovogodišnjih takmičenja (402 SR, 201 SR, Street Style i dB Race) da će svečana dodjela priznanja za pobjednike u generalnom plasmanu po klasama biti održana početkom decembra u Sarajevu.
 
Član
RE: SR Banja Luka odgodzen  SR Zivinice 26.10.2008.

super. eto nas.
AMK Carbon bi trebalo da krene u ustaljenom terminu sa starog mjesta.
Znaci OMV Pumpa (crpka) Bare 07:00 svi su dobrodosli

A za ostale vidimo se u Zivinicama
 
Član
RE: SR Banja Luka odgodzen  SR Zivinice 26.10.2008.

cuuuuuj.... mozda i ja naletim.... ako bude pri zdravoj pameti..... u nedjelju
 
Član
RE: SR Banja Luka odgodzen  SR Zivinice 26.10.2008.

Super bas ste mi popravili dan sa ovom najavom , vidimo se u zivinicama pa to mi je 2 minute voznje heheheh..
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: SR Banja Luka odgodzen  SR Zivinice 26.10.2008.

Prvi put smo izgorili, pa nam je bilo potaman, i sad bi trebalo da se smrznemo :D red je :lol:
 
Član
RE: SR Banja Luka odgodzen  SR Zivinice 26.10.2008.

mala ispravka

AMK Carbon krece u pravcu zivinica sa Pumpe OMV-a Bare u 09:00 u Nedjelju.
Svi su dobrodosli
 

IGY

Član
RE: SR Banja Luka odgodzen  SR Zivinice 26.10.2008.

Fele je napisao(la):
Prvi put smo izgorili, pa nam je bilo potaman, i sad bi trebalo da se smrznemo :D red je :lol:

vala tacno si u pravu

hehe

joj ako mi nesto upali mozda i bude iznenadzenje u nedelju:D
mada cisto sumnjam
 
RE: SR Banja Luka odgodzen  SR Zivinice 26.10.2008.

IGY je napisao(la):
Fele je napisao(la):
Prvi put smo izgorili, pa nam je bilo potaman, i sad bi trebalo da se smrznemo :D red je :lol:

vala tacno si u pravu

hehe

joj ako mi nesto upali mozda i bude iznenadzenje u nedelju:D
mada cisto sumnjam

moze li se znat buuuuuuuuuu buuuuuuuuuuuu
 
Član
RE: SR Banja Luka odgodzen  SR Zivinice 26.10.2008.

Obavještavamo vas da se trka, koja je trebala biti održana ovog vikenda na aerodromu Ciljuge u Živnicama, prolongira za 2.11.2008. godine. Trka se odgađa zbog vojnih vježbi koje će biti održane na tom prostoru u periodu kada je zakazana trka.

402 Street Race – Finale 2008 bit će održano 2.11.2008.godine. na aerodromu Ciljuge u Živinicama.
 
Početnik
RE: SR Banja Luka odgodzen  SR Zivinice 26.10.2008.

heheheh pa nemogu da vjerujem al fakat :)

haj nema veze valjda ce nesto nekad biti...
 
Član
RE: SR Banja Luka odgodzen  SR Zivinice 26.10.2008.

Neko je vec napisao, prvo smo izgorili pa onda bilo potamam, sad cemo se smrznuti hehehe :)
 
Početnik
RE: SR Banja Luka odgodzen  SR Zivinice 26.10.2008.

jel se umjesto slickova trebaju imati zimske gume ? hehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top