SR Mostar- CESTITAMO

SR Mostar- CESTITAMO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
A ljudi oce li se neko nakaniti pa malo detaljniji raport da baci za nas koji nismo isli? Ajd please
 
Administrator
pa sto sutis Edo nista se ne hvalis svaka cast i od mene CESTITAM
PS. Silvestar pravu glupost si rekao mi smo majice uradili prije 10 dana i odakle da znamo kakve majice ste vi radili mogu i ja reci da ste vi nas kopirali ;)
 
Član
Cestitke svima,pogotovu Adiju i Edi.Nemoj te se prepucavati,sve tako pocne i zavrsi se....vec svi znamo kako,ohladite...PEACE;-)
 
Član
Sve čestitke , prvenstveno kolegama iz kluba AMK Carbon ( Adiju i Veki ) na zasluženim pobjedama i naravno Edinu Džanki na osvojenom prvom mjestu u klasi 16+ ... Svaka čast momci ..
P.S. Silverstar , uvijek ti je bujrum u Tanđarastu revoluciju ...
 
Putovanja.ba
Administrator
Sve cestitke i od mene.

@ silverstar, mozda je i bolje sto smo i mi i vi bili u majicama iste boje, tako smo pokazali koliko je nas Sarajlija bilo dole, ovom prilikom bih i pozvao citas SRCS na druzenje nekad sa nama, obicno se okupljamo nedjeljom svi sa bhtuning scene preko ovg foruma, dodjite i vi isti su nam interesi i hobi. I zamolio bih te u buduce bez ovakvih prepucavanja preko foruma, bili smo dole mogli ste to odma reci na licu mjesta ako vam je smetalo, al hajd. Bolje nam je da se drzimo zajedno barem ja tako mislim, pozdrav za momke iz SRCS i zelim vam uspjesan ostatak sezone i sto manje kvarova i problema.
 
Član
nismo je napisao(la):
pa sto sutis Edo nista se ne hvalis svaka cast i od mene CESTITAM
PS. Silvestar pravu glupost si rekao mi smo majice uradili prije 10 dana i odakle da znamo kakve majice ste vi radili mogu i ja reci da ste vi nas kopirali ;)

Nije prepucavanje i boli me briga samo da kazem mi smo majice imali prosle godine na zadnjem Mostaru.

@Edo svaka cast za 16+ klasu
 
Edo bilo je mnogo srece na tvojoj strani ali cestitam na prvom mjestu, a za ove majice me zaboli samo mislim da je cilj biti prepoznatljiv na stazi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top