SR Mostar- CESTITAMO

SR Mostar- CESTITAMO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
Adi_A3

Danas 28.04.2007 na street race-u u Mostaru Adnan Dedovic clan AMK CARBON je osvojio 1. mjesto na DB DRAG-u sa svojim audijem A3 i tako osvojio prvi pehar za svoj klub i dobio mogucnost da se takmici na svjetskom prvenstvu za DB Drag (naravno predstavljajuci svoj klub) i naravno na ostalim takmicenjima.....slike ce postaviti ostali...
2dl0viv.jpg

2daf2oo.jpg
 
Član
svaka cast majstore... Cuo sam onog voditelja kada je to bilo: "I MOMAK KOJI SE NAJVISE BOJAO POBJEDE"
 

MyX

Član
Toooooooooooo ADIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII, sve cestitke od mene i samo tako nastavi! Carbon rulla
 
cestitke momku za db drag...
mislim da je red da cestitate i domacinu na ovoj stranici na njegovoj koliko ja znam prvoj pobjedi u karijeri... eto - sto bi se reklo treca sreca...;)
svaka cast- dobro si vozio!
mi smo citav dan isli iz peha u peh, predugo bi bilo da sad sve pisem sta nam se izdesavalo.. u svakom slucaju iduca trka je blizu i nadam se da ce sve biti bolje...
@ carbon: niste morali bas u potpunosti iskopirati nase majce;)
NHF;)
pozz i vidimo se na iducoj trci..
 

MyX

Član
Znaci edo je ipak odnio pobjedu u svojoj klasi, cestitke i za Edu, svaka cast majstore.

@silverstar: Kao prvo nismo kopirali Vas, a kao drugo sigurno ste vi prvi u svijetu koji su odabrali narandzastu boju za majice, pa sada k'o god ima ''tanđarastu'' majicu kopira SRCS. Ali jebo boju, bitna je raja i druzenje cega AMK Carbon ne fali.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top