SR Mostar- CESTITAMO

SR Mostar- CESTITAMO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
EDO SVE CESTITKE
a nebi se trebali prepucavati, to nam nije nimao fino ni korektno, a kao sto su i ostale moje kolege iz cluba CARBON rekli uvjek vam je CRCS bujrum u TANDZARASTU REVOLUCIJU, i naravno nadam se jednom zajednickom okupljanju na parkingu na Vrbanji svake nedelje u 18:00
 
momci ja fino napisao NHF sto bi zanacilo 'bez ljutnje...' a vi odmah ovo ono...
nije mi namjera da se prepucavam bilo s kim od vas, a ja koliko znam vec su neki clanovi mog kluba to spomenuli clanovima vaseg kluba dole na stazi...
cisto onako da ne ostane nedoreceno...
meni je samo bilo smijesno da od toliko mogucih kombinacija boja i majci bas odaberete identicnu nasoj ali nema veze, majce su samo majce i molim vas nemojte sad praviti dramu oko toga.. puno srece u daljem radu...
meni je drago sto sam vidio veliki broj auta iz sarajeva na stazi, sto u sklopu klubova, sto samostalno, sto pokazuje da ovaj grad ima potencijal..
vidimo se;)
 
Član
cestitke na prvom mjestu!

sto se tice majica: jel tako kupujete i felge i auto? iskljucivo posebne boje i izgleda da budu prepoznatljivi? i moj tim ce ove godine nakon proslogodisnjih crnih imati narancaste jednostavno jer je to "zastitna" kombinacija boja tima i to je to :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top