SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
edo_16v je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
meni se jedino nije svidjelo sto me auto izdalo na putu do piste :icon_mad:
a momcima svaka cast na organiziaciji, mislim da su uspjeli odraditi jaku tesku misiju, nakon par godina opet da sve ozivi i to stvarno na dobar nacin, jest bilo par tih sitnih propusta ne koje se vecina zali al gledajte malo s druge strane, s bolje strane. Mogli ste i vi da se ukljucite u organizaciju i da doprinesete pa da ne dodje do tog na sto ste se zalili... od mene sve cestitke i pohvale momcima za ulozen trud i rad.. svaka cast i da iduce godine bude jos bolje ;)

Jesmo li se mi upoznali u opinama kod radionice u subotu navece?

pa ako si ti vuko ibizu na prikolici onda jesmo ;)
nisam znao da si to ti hehe

taj sam ;)

ee pa gledao sam ibizu ovde na slikama al nisam skontao da je to to zbog naljepnica i onih tablica
drago mi je da smo se upoznali ;)
 
Član
Cudno je to da uvijek al bas uvijek styling komentarisu svi osim takmicara...

Smijesno je uopste pisati ovdje neka objasnjenja i postove al eto,

Dakle sto se tice Audija 80 koji je osvojio 3 mjesto zasluzeno:

Da ste malo prisli autu,slusali prezentaciju koja se vrsila preko razglasa, pogledali ga od ovjesa, kocnica, motora u njemu pa sve do unutrasnjosti nebiste ovdje gluposti valjali. Covjek je rastavio Audija od 20 000 + KM i sve prebacio na 80-tu... Ako nije to tuning molim Vas objasnite mi Vi sta je, jer ja sam onda stvarno glup!!!

Taj isti Audi je toliko nekonkurentan kao sto vi govorite da je u Zenici na Tuning Showu osvojio jedno od prvih mjesta.

Ugl uvijek je ista prica poslije svakog eventa, turisti imaju nesto da kazu pa cu ponoviti jos jednom:

Takmicari i samo takmicari, dakle ljudi vlasnici automobila koji sloze svoje vozilo i prijave se na takmicenje IMAJU pravo zalbe i objasnjenja njima cemo rado izaci u susret, pokazati ocjene i objasniti zasto je to tako, ali ja niti jedan event nisam vidio niti cuo takmicara da se pozalio na rezultate.

Nemojte me pogresno shvatiti svako ima pravo na misljenje ali brate prvo se dobro informisi, pogledaj pa onda pisi!

Lijep pozdrav
 
Član
Gledam sve ove postove i prosto ne mogu da vjerujem šta pišu pojedinci, ljudi koji nemaju uopšte iskustva u Stylingu, preradama, doradama i td. Ljudi kod nas misle ako stave felge na auto da su kompetentni nešto da komentarišu, raspravljaju i da kažem podcjenjuju! Ima ih DOSTA koji misle da ako nema nekih spojlera nabacanih sa kojima može "poletiti" da to auto nije za stylinga, e pa varate se...

Složio bih se sa Madžidom u podpunosti. Ubuduće obiđite auta, pogledajte, zavirite, ako ne znate šta je šta, pitajte! Nije sramota pitati, sramota je pisati gluposti! Audi 80 koji je tako dobro presvučen folijom, da čovjek na prezentaciji nije rekao da je folija mnogi od vas nebi to ni skontali! Madžid vam je fino napisao da na tom audiju nije ništa njegovo osim školjke. Kompletno podvozje, amortizeri, kočnice sve je zamjenjeno. Pogledajte enterijer, sjedišta raspitajte se koliko samo ona koštaju. Gepek pun muzike, odlično napravljena kutija... Felge u savršenom stanju... i na kraju motor 1.8 T koji savršeno radi, sve je spojeno, sve funkcioniše i mislim da se ovdje nema šta raspravljati više.

Zaslužena nagrada, čestitam vlasniku Sanelu i hvala organizatorima, bilo je super. Pozzz

www.ak69team.com

DJ_M4rko je napisao(la):
Moj jasmine cuj plastik fantastik,pa radije volim vidit ogromne plastike,nego ovu zadnju krs karbon foliju koju ima svako 2 auto cak su kondezatore obljepljivali sa njom , necudi me kako neki nisu tene presvukli u karbon foliju, a to za plastiku sto govoris eto ti fokusa koje je mjesto a kolko plastike ima

XA XA XA toliko o tome koliko se razumiješ u sve ovo što komentarišeš, smiješno...

bmwscaner je napisao(la):
na stylu nikad nece nestati selo tuning pa tako je bilo i ove godine.. bacio oko zgadilo mi se i ajd dalje..

pojasni pojam koji si gore naveo, baš me zanima objašnjenje???
 
Član
Jebiga mora negdje biti i plastik fanatik tuninga .... Ovdje bi svi da je clean , i german stlye tj. spusti i zatamni ..... To je vec dojadilo ,svaki golf je na istom kalupu tuninga , ak stavis spojler onda si plastik fanatik ,ak stavis neonke onda si chuner ...

Ljudima nikad se nece moci ugoditi ....


@ GTI FAN : Sam po slikama ovaj tvoj golf je kao koza ;) :D
 
Član
badboy je napisao(la):
@ GTI FAN : Sam po slikama ovaj tvoj golf je kao koza ;) :D

Mjera ;) Malo se i podigao jer je olaksan a i spustanje auta mi je isfurano,dosadno ,iako su gewinde na njemu ,meni su ljepsi auti koji nisu spusteni ;) cim neko preporuci nekome samo ga spusti to ti je meni sinonim za samo ga useri :icon_biggrin: mora biti dignut .

Nego evo ga,Repa king na faceboku :cool: :cool: :lol:

"ma nemoj se spustat na raspravu sa ovim debilom ko mu jebe mater sad cu ga pobrisat i nek sisaju bulicicu ***** sto jedino i znaju. ja sam doso sam tek zavrsenim, nekompletnim autom i nespremnim, sto cigani nece da priznaju, iako vide koliko sirove snage imam vise nego kad sam bez greske vozio 10.
ja sam osobno prezadovoljan i zapalit cu ih od pocetka iduce godine pa ce onda progurati svoje rijeci, ulizice obicne
i ovi sa bhtuninga su jedne obicne pizdurine glupe , svezali se marinovih 10 sec ko da nikad to u zivotu nisu vidjeli na balkanu, i zakacili se tih mojih 11 sa kocenjem ko da je neznam sta. kao da mi auto nema snage za vise od 11 :)
to je preocit dokaz koliko se plase i za slamku hvataju ovakvih situacija kao ovaj vikend. a da marinu auto nije bilo spremno branili bi ga kao uvjek maximalno, dok mi moju prednost osporavali. picke glupe koji su sramota ovog sporta, i jos vise, ove djelatnosti."

Eto vam :lol:





i badboy poz druze,ako se ne varam upoznali smo se dole :cool: ;)
 
Član
hahahhah sto ja ne mogu ovih koji misle da su centar svijeta. pa nisi schumacher da se oko tebe sve vrti i da si ti nekome bitan. cak ni shumi mnogima nije bitan :lol:

i neko kaze moras ga postovati, kako postovati nekoga cije je razmisljanje na nivou 12-godisnjaka??? da vozi 7 sec, ako u glavi nije normalan dzaba mu. nego jebo repu, sta ima jos?? :D
 
Član
:lol: Ja navijam za Repu kinga :cool: .Zbog svoje karizme i ovih zajebancija mi je stvarno postao drag jos vozi crnu duju :D Repa ebi im m svima :lol::lol::lol:
 
Član
sta ste se svezali Repe, nek pise i prica sta mu je volja,
realno ima prebrz auto i to sto je vozio 11sec opet treba skinuti kapu,
jednostavno covjek ima takav stav i ako vas dira sto tako prica/pise
obratite mu se licno a ne ovak preko foruma pisati o njemu ili nemojte uopste obracati paznju na njeg'
ja nemam nista protiv njega nit ga zam licno,
cak sta vise volio bi da ih ima vise poput njega brzih i interesantnih bar nije dosadno
a to sto mu je jezik dug i sto je prgav to na njegov obraz nek ide...

BTW
imal' gdje detaljnih slika tog audija bijelog???
 
Član
I ako mu je stvarno auto street legal i ide na kraj Hrvatske trkati se sa njim bez slepe,sve uredno na cesti, i rezervnu gumu ima, stvarno max respsekt
 
Član
@ Dino kad je toliko ulozio u audia,mogao je i uloziti jos u pravu haubu od carbona a ne lijepiti foliju koje metar dode par maraka, komentarisem i imam pravo isto kao i svi ovdje na forumu , razumijem se dovoljno da znam sta pisem i o cemu pisem , moj prvi komentar je bio citaj:neblatim po autu i onda sam rekao da je bilo dosta lepsih...ja ostajem na svome da je ipak bilo lijepsih auta a kome ce ovo smetati neka ignorira
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
I ako mu je stvarno auto street legal i ide na kraj Hrvatske trkati se sa njim bez slepe,sve uredno na cesti, i rezervnu gumu ima, stvarno max respsekt

Potpis... Auto je 100% funkcionalno kao auto za svaki dan, jedino sto ga jebe po nasim cestama je visina od ceste, ali inace mozes komotno sa njim i na kavu i na more i na kraj svijeta bez pardona ;) Cak je i komforan na neku ruku po gradu jer mu je prva enormno duga pa nema apsolutno nikakve potrebe za saltanjem po Mostaru :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Potpis... Auto je 100% funkcionalno kao auto za svaki dan, jedino sto ga je*e po nasim cestama je visina od ceste, ali inace mozes komotno sa njim i na kavu i na more i na kraj svijeta bez pardona ;) Cak je i komforan na neku ruku po gradu jer mu je prva enormno duga pa nema apsolutno nikakve potrebe za saltanjem po Mostaru :D

Marin Calibru u Subotu ujutro skida sa slepe,bas sam stojao pored,upalio je dok se parkirao vec kvar,pola dana su sarafali,mjenjali dizne,kad ga upali imas osjecaj ovo nece izdrzati doci do parkinga a ne da krene u Split sa njom.U Vlade Kadet ,lijepo izgleda u odnosu ns Repina golfa koji izgleda ofucano,ali iz kadeta dimi takav bijeli dim i na ler gasu da se sa njim nebi smio zaputiti do u Capljinu imam osjecaj da bi riknuo.A Repo se voza sa golfom registriranim svakodnevno ko da je 1.3 karburator,ode u Osijek ,ne dimi nista,onda odvozi 11.5 :cool: Mislim nevezano za ova prepucavanja njihova to je stvarno nevjerovatno.


Admine prestani se preseravati ;) ne stavljaj u tekst ono sto nisam napisao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top