SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Iceman je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Kao sto je vec glavni organizator spomenuo u sklopu utrke ubrzanja u Mostaru odrzat ce se drugi dan (nedjelja) takmicenje u Stylingu i dB dragu zajedno sa kompletnim sadrzajem ( brdo hostesa, sexy car wash, nagradne igre i jos mnogo toga). Organizaciju ovog dijela showa na sebe su preuzeli auto moto klub Mo Street Style iz Mostara i PROtuning iz Sarajeva tako da takmicari koji su zadnjih par godina prisustvovali eventima u Sarajevu znaju sta ih ocekuje ;););)

Vise detalja o klasama, peharima i nagradama uskoro.

Znači AMK CARBON ne radi mjerenje dB-a, samo Mo Street Style i PROtuning... :smajli04:

Ja se ispricavam kolega Bekire sto sam taj detalj izostavio al mislim da je vise ljudima poznato da dB na PROtuning eventima radi AMK Carbon :cool::cool:

Ne znam mene niko nista nije pitao :123::123::123:

Nema veze nego ja sam nacuo da ce bit nekih pravoooo brzih avta u Mostaru, neki spominju i klasu 9sec, tako da se ovo ne smije propustiti nikako!!!

:zicagu:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
sta mislite bi li ja imao ikakve sanse sa 1.9T 200ks
po tvornickim podatcima 7,3 do 100,pise ovamo 400m-15.6,da se probam okusati ?

Druga vazna stvar osim konjice za ubrzanje je tezina a u Volvu ima dosta prostora za olaksavanje,kladim se da mu skines samo siceve da bi mogao ici niskih 15 i da su jako teski tj dostabi dobio na power/weight ratiu ;) .Skini mu siceve samo se sjeti da ostavis vozacev :lol:
 
svi koji postavljaju pitanja evo zajednicki odgovor..
najkasnije do srijede iduce sedmice bit ce objavljena zvanicna obavijest kako o prvenstvu BiH tako i o predstojecoj trci u mostaru, znaci sistem takmicenja, pravilnik, kotizacije, nagrade itd...
strpite se jos samo par dana i nakon obavjesti 99 % stvari bit ce jasno, a nakon toga stojimo svakodnevno na raspolaganju za sva pitanja..
hvala na razumijevanju..
pozz
 
Član
KULIO!!! Ima da bude ludnica!

Takodjer, ako netko trebao smjestaj, moze biti udomljen kod mene za DZABA :D!

Vidimo se...
 
Član
g0go je napisao(la):
KULIO!!! Ima da bude ludnica!

Takodjer, ako netko trebao smjestaj, moze biti udomljen kod mene za DZABA :D!

Vidimo se...

ti ces s nama nocit uz rostilj i pivo, nek gosti sami noce :D
 
Član
Ima par pitanja vezano za pravila :) Oce li biti moguce da jedno auto vozi vise klasa kao sto je bio slucaj u Osijeku,dakle dva vozaca jedno auto u dvije klase ? Bilo bi fer da se pojasni na koji je nacin to moguce,dakle organizator na jasan nacin dozvoljava varanje i kalkulacije i mislim da se jos nigdje ne vozi tako jer zaista nije fer sa autom od 12 sekundi igrati se ujedno i u 14,15 klasi ???! Dalje, da li je dozvoljeno probijanje klase u finalima? Znam da ce biti kroz par dana rijesen pravilnik al et da unaprijed se upita :D i startnina kao i nocenje u hotelima,apartmanima u blizini piste,da li ce organizator ponuditi neke lokacije unaprijed :) Hvala lijepo
 
Član
RedLine je napisao(la):
Ima par pitanja vezano za pravila :) Oce li biti moguce da jedno auto vozi vise klasa kao sto je bio slucaj u Osijeku,dakle dva vozaca jedno auto u dvije klase ? Bilo bi fer da se pojasni na koji je nacin to moguce,dakle organizator na jasan nacin dozvoljava varanje i kalkulacije i mislim da se jos nigdje ne vozi tako jer zaista nije fer sa autom od 12 sekundi igrati se ujedno i u 14,15 klasi ???! Dalje, da li je dozvoljeno probijanje klase u finalima? Znam da ce biti kroz par dana rijesen pravilnik al et da unaprijed se upita :D i startnina kao i nocenje u hotelima,apartmanima u blizini piste,da li ce organizator ponuditi neke lokacije unaprijed :) Hvala lijepo
posto je rjec o utrci prvenstva morati ce se sacekati pravilnik u kojem ce sejo sve lijepo pojasnit a sto se tice smjestaja edo je zaduzen da vas smjesti po sigurno povoljnim cjenama i lijepim lokacijama svugdje rjesavamo popust :lol:
broj edin imate objavio ga je tako da ubuduce edu konktaktirajte on ce sve svima lijepo pojasnit ;) jos jedna napomena trrkaca vozila mogu bit smjestena na pisti od petka popodne tad redari dolaze i bit ce non stop na pisti do nedelje popodne tako da nema sekiracije u vezi vozila :123:


sokre g60 je napisao(la):
RedLine je napisao(la):
Ima par pitanja vezano za pravila :) Oce li biti moguce da jedno auto vozi vise klasa kao sto je bio slucaj u Osijeku,dakle dva vozaca jedno auto u dvije klase ? Bilo bi fer da se pojasni na koji je nacin to moguce,dakle organizator na jasan nacin dozvoljava varanje i kalkulacije i mislim da se jos nigdje ne vozi tako jer zaista nije fer sa autom od 12 sekundi igrati se ujedno i u 14,15 klasi ???! Dalje, da li je dozvoljeno probijanje klase u finalima? Znam da ce biti kroz par dana rijesen pravilnik al et da unaprijed se upita :D i startnina kao i nocenje u hotelima,apartmanima u blizini piste,da li ce organizator ponuditi neke lokacije unaprijed :) Hvala lijepo
posto je rjec o utrci prvenstva morati ce se sacekati pravilnik u kojem ce sejo sve lijepo pojasnit a sto se tice smjestaja edo je zaduzen da vas smjesti po sigurno povoljnim cjenama i lijepim lokacijama svugdje rjesavamo popust :lol:
broj edin imate objavio ga je tako da ubuduce edu konktaktirajte on ce sve svima lijepo pojasnit ;) jos jedna napomena trrkaca vozila mogu bit smjestena na pisti od petka popodne tad redari dolaze i bit ce non stop na pisti do nedelje popodne tako da nema sekiracije u vezi vozila :123:
jos jedna novost za vozace ce u ciljnom prostoru bit postavljeni suncobrani stolovi i stolice i frizider u kojem ce bit besplatno pice tako da se mozete osvjezit dok cekate povratak u boxove a gledat cemo postavit i jedan lcd tv da se mogu i rezultati vidit ;);) gledamo na svaki detalj :lol:
 
Član
E svaka cast za ovaj detalj na cilju, gdje god sam vozio dosada vozaci su prepusteni bili na milost i nemilost vremenskih uvjeta oko njih, par suncobrana bi bilo spas :cool: vozim svakako
 
Član
trizex je napisao(la):
E svaka cast za ovaj detalj na cilju, gdje god sam vozio dosada vozaci su prepusteni bili na milost i nemilost vremenskih uvjeta oko njih, par suncobrana bi bilo spas :cool: vozim svakako

vozi,vozi tako i treba da imam i ja koga smlatit!:icon_smile::icon_smile:moj triza izgleda da je ovo jedina dobro organizovana utrka al et sve cemo znati kad dodje SR!javi se skulo jedna odkad sam te odero nigdje te :lol::lol::lol:
 
Član
Pa dao ti malo fore da slozis tu skatrnju od kola prije nego ti pruzim revans, da ne bi bilo "ne valja mi ovo, ne valja mi ono" :D pa mozda ovaj put i budes brzi :D
 
u temi prvenstvo bih postavio sam mini izvjestaj aktivnosti pa mozete procitati..
za pripremu trke u mostaru radis e vec punom parom i pored velikih i krupnih pitanja vec sada se vodi racuna o nekim sitnicama koje ce znaciti znatno poboljsanje uslova kako za takmicare tako i za publiku..
obavijest koju sam najavio za danas prolongirana je za iducu sedmicu, ali buduci da je jos vise od mjesec dana do trke sve je na vrijeme i unutar roka izvodljivosti..

pozz i do skorog javljanja..
;)

:123: :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top