spustanje auta

spustanje auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
smajke je napisao(la):
ja sebi stavio novitec opruge, najbolja investicija do sad auto lezi ekstra, ne naginje se, nema letanja po cesti a i pri velikim brzinama na neravnom putu ekstra se drzi.....obicni su amortizeri ostalo je neke udobnosti...

samo razmisljam kakav bi bio sa gewinddama

koliko si ga spustio i koliko su te opruge izasle??
 
Bio sam ja nekad nasao na netu komplet opruge sa amor. nesto oko 300 km, za fiata, ugradnjom se spusta 40 mm,samo sam zaboravio gdje:icon_question:
 
Član
spustanje auta s "sjecenjem jednog ili dva kruga" na oprugama ide uz stajlere (bez uvrede za bilo koga) ili za one koje ne voze na granicama.
Za ozbiljnu voznju po nasim cestama gore navedena stvar je ludilo, i sami znate koliko rupa i skokova ima na "obicnim" cestama.

koliko god u zabludi pojedinci bili nema jeftino i kvalitetno rijesenje... nazalost

ne postoji samo tako set opruga i amortizera za 500 i "isto tako" ali 5000 KM

Isto tako ne ocekujte "formulu od auta ili Time Atack Masinu" od auta ako stavite kvalitetne gewinde na auto:icon_question:

sretno u svakom slucaju
 
Član
gewinde su zakon...vrijede svake pare...lezanje auta se promijeni nenormalno, to je neopisivo...zato skupi para za gewinde, ne moras one najskuplje...na corsi su one od 200 € + postarina, bla bla...i predobre su, s obzirom da nismo ni buraz, ni ja na trkama nikakvim...
 
Član
Ni ne pomišljaj na rezanje jer bi mogao na krovu završiti !

Imaš u A3m-u sve:

1- H&R _ najskuplji i najbolji ;)
2- Apex _ sredina
3- Auto Style ...


bolje ne stavljaj ništa nego da staviš smeće ! probao na ličnoj koži dok se nisam naučio ;)
 
Član
S ovim u vezi rezanja se slažem,da možeš samo izgubiti time.
Po meni Eibach Pro kit i gas.
Mislim da su jedan od najboljih ako i ne najabolji proizvođač.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top