Sportskifilter Gljiva,pomoc!!.Kako da se bolje cuje ??

Sportskifilter Gljiva,pomoc!!.Kako da se bolje cuje ??

Član
GreenDevil je napisao(la):
nema to veze sa potrosnjom, meni trosi isto i sa obicnim filterom i sa gljivicom
u tebe je mozda turbina poslaba pa ne nabija dovoljno pritiska, na mom golfu je sve fabricko i cuje se malo turbo i na obicnom filteru a pogotovo sa gljivicom

cuje se i kod tebe turbina, sto kukas, kad vozis kroz grad otvori prozor pa slusaj kako pisti:lol:

ne sikiraj se za vodu, nema gdje uc, jer da ima usla bi ti i u fabricki filter
a pusti ti Zlaju on je garant pod dozom ne zna sta pise :lol::lol:

Vidio sam tvoju temu za ciscenje ovih filtera da si pitao bio ali nisi dobio nikakav odgovor ;)
Da li se smije ova gljiva prati vodom,ako ne sa cim onda da je operem :icon_question:
 
Član
Uhhh bogati u tebe se dobro cuje,ja sebi nedavno stavio ali u mene nije kao kod Golfa je jednostavno stavit,ti vec imas izvedeno di ide i ima lijepog mijesta tude,kod mene ja morao izvodit kanalizacionim crijevima heheh,bilo mi dosadno ubacio 2x zileta u cijev i zavrno gljivu na vrh pa gad dodam gas cuje se na kilometar kako zvizdji xDDD
U mene se samo malo cuje zvuk usisa kad gas dodam al uglavnom dobio sam duplo bolji odaziv na gas i auto je malo zivlje na nizim obrtajima,u pitanju je 1.4 Pug 205...Sve u svemu te gljive i nisu lose,jbg za malo para osjeti se neka vrsta razlike
 
Član
kad se vec prica o ovim filterima, da ne otvaram novu temu da pitam kakav je fazon sa onim nekim uljima za K&N filtere ???
 
Član
ta ulja ti se koriste kad operes filter da ga tim spec uljem namastis da bi bio funkcionalan, inace bi ti se poderao kad je suh i slabu funkciju ima, tj ne filtrira...
 
Član
Ulje se aplicira poslije svakog pranja/sušenja filtera.

A onoliko često koliko i zamjena papirnih filtera, ili malo češće, zavisi koliko se zaprlja i začepi.
 
Član
Evo imaš obješnjeno na ovom pik linku od seta za ciscenje KN filtera
kako šta ide,a ja lično nikad nisam koristio taj set nego ga samo vodom operem
i našpricam ga malo s VD sprejom i tako svaki mjesec...;)

http://www.pik.ba/artikal/6785170/kn-k-n-set-za-ciscenje/
 
Član
saleee je napisao(la):
Evo imaš obješnjeno na ovom pik linku od seta za ciscenje KN filtera
kako šta ide,a ja lično nikad nisam koristio taj set nego ga samo vodom operem
i našpricam ga malo s VD sprejom i tako svaki mjesec...;)

http://www.pik.ba/artikal/6785170/kn-k-n-set-za-ciscenje/

Da li smijem ovo kinesko smece prati vodom ??
 
slobodno ga operi, samo ga nemoj postavljat na auto dok se ne osusi, a imas kupit i mast u spreju pa mozes i s tim pospricat malo
 
Član
Skrabo je napisao(la):
saleee je napisao(la):
Evo imaš obješnjeno na ovom pik linku od seta za ciscenje KN filtera
kako šta ide,a ja lično nikad nisam koristio taj set nego ga samo vodom operem
i našpricam ga malo s VD sprejom i tako svaki mjesec...;)

http://www.pik.ba/artikal/6785170/kn-k-n-set-za-ciscenje/

Da li smijem ovo kinesko smece prati vodom ??

Ako nije papirna gljiva, smiješ :lol::lol:
 
Top