Sportec SPR1 T80 Porsche 911 Turbo sa 858KS :D

Sportec SPR1 T80 Porsche 911 Turbo sa 858KS :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ammar_coupe je napisao(la):
Pa ako su najaci sto se trude biti bolji od GT-R? Mazda RX-7 nema konkurencije jer koji njemac ima rotary?


Pusti ih ba!:D

A sto je najjace,rotary je njemacki proizvod,samo njemci bijahu nesposobni da ga razviju,pa prodase ga sposobnim japancima :D :D :D

I samo jedna ispravka,moram i ja biti objektivan,ne trude se oni bit bolji od GTR-a,nego je GTR nastao kao protivnik (kojeg je ujedno dotukao) 911-ici turbo (a napravljen je predobro pa je potukao i visu razinu od turba,GT3, a na nekim stazama i ultimate 911 - GT2) ;)

black_devil je napisao(la):
njemcii su najacii...to se zna...:D

a za ovaj automobil se nema rjeci..;)

Ti vw faneru suti,vw u ovoj klasi moze samo da promatra :D:D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ne,ne,tema je Japan VS Njemacka,dakle ne citava Europa,jbg ni Japan kao drzava ne mere protiv cijelog kontenta.

I ne znam sto spominjes SLR-a i R8,pa oni ne mogu primirast GTR-u :D:D (znas zasto,zato sto su Njemci :p )

tema je kako je tunerska kuca odradila porsche-a a ne dzaponiz i svabe....:D
 
Deyo je napisao(la):
Nicolaus Otto ( 4-taktni benzinski motor ), Rudolph Diesel ( čađo :D ), Gottlieb Daimler ( prvi auto :) ) Švabo izmislio, Japanac tunir'o :D

SLAB!:cool::cool:

bulex je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Ne,ne,tema je Japan VS Njemacka,dakle ne citava Europa,jbg ni Japan kao drzava ne mere protiv cijelog kontenta.

I ne znam sto spominjes SLR-a i R8,pa oni ne mogu primirast GTR-u :D:D (znas zasto,zato sto su Njemci :p )

tema je kako je tunerska kuca odradila porsche-a a ne dzaponiz i svabe....:D

Ma znas na sta sam mislio;)
 

MTR

Član
Daj ba , covjek puko info o porsonji vi se raspucali ko babe ,

za admine - haj boga vam postavite na forumu temu : raspucavanja i prepucavanja .
isto za admine : ako stavljate porsonje onda stavljaj od kvaliteta tj: Ruff , 9FF , sta mi ove levate koji izvade motor i posalju ruffu da ga uradi pa kazu vidi sto smo ga nasvirali .

Niko tu nista ne radi oko motora / trapa / kocnica , sve im drugi urade.:
Tysen Krupp , Schrick , jer u osnovi niko nema svoju proizvodnju i razvoj kao AMG ,9ff ( ne zamjerite ako sam ispustio kojeg ), ufol neki cipovi sranja , kome treba nek skine katalog sa bosch motorsport stranice pa ce te ukontat neke stvari.

Bolan , ljudi rade 30 godina tuning , al tuning u pravom smislu a ne ko neki ovuda : "joj brate rokno sam turbinu na motor" , pitam ga kolika ti je kompresija na manometru kaze " 10,2" , opet ga pitam "znas li kako se spusta kompresija , jer ti na toliki pritisak turbine kompresija treba bit oko 8 do 8,5 " znas sta kaze frajo : " joj jaro jesi ti levat veca kompreija u cilindru vise ba snage ice to ko nevrijeme" , eno ga ima 15 dana trazi klipnjace , proletio mu klip preko nje , bilo karika u srednjem loncu itd itd .

Eto toliko , ne bih zelo da se neko uvrijedi al brate ima i ovdje pilota strahota ,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top