Sponzor ?

Sponzor ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li je Remex postao sponzor foruma? Na jednoj prosloj temi nismo uspjeli saznati a postovi su obrisani jer se pocelo spamati.. Posto vidim da ima svoj dio u oglasima samo se namece da jeste,a nema prigodnu temu,a mislim da je red to obiljeziti..
 
Član
Schumi je napisao(la):
Da li je Remex postao sponzor foruma? Na jednoj prosloj temi nismo uspjeli saznati a postovi su obrisani jer se pocelo spamati.. Posto vidim da ima svoj dio u oglasima samo se namece da jeste,a nema prigodnu temu,a mislim da je red to obiljeziti..

Da makar dobijemo po jednog Forda svi......
 
Legend
Schumi je napisao(la):
Da li je Remex postao sponzor foruma? Na jednoj prosloj temi nismo uspjeli saznati a postovi su obrisani jer se pocelo spamati.. Posto vidim da ima svoj dio u oglasima samo se namece da jeste,a nema prigodnu temu,a mislim da je red to obiljeziti..

Nisi pitao to niti za A3M niti za taxi Bar, no nema veze, odgovor ces ipak dobiti. Ja radim u REMEX-u, trebala mi je izdvojena tema za rabljena vozila, i nakon konsultacije istu sam i dobio.

Za sva daljnja pitanja i upite stojimo na raspolaganju.

Postovi su kao sto kazes izbrisani zbog spamanja ;)
 
Legend
bulex je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Da li je Remex postao sponzor foruma? Na jednoj prosloj temi nismo uspjeli saznati a postovi su obrisani jer se pocelo spamati.. Posto vidim da ima svoj dio u oglasima samo se namece da jeste,a nema prigodnu temu,a mislim da je red to obiljeziti..

Da makar dobijemo po jednog Forda svi......

Vidis da ima i VW - ova (mislim na ovaj sexy Seat) pa bujrum :) .. mislim hocu reci nije ograniceno, moze i Renault, a nebjezi se ni od Volva, Land Rovera, pa bogami ni od FIATA ;)
 
Član
daki je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Da li je Remex postao sponzor foruma? Na jednoj prosloj temi nismo uspjeli saznati a postovi su obrisani jer se pocelo spamati.. Posto vidim da ima svoj dio u oglasima samo se namece da jeste,a nema prigodnu temu,a mislim da je red to obiljeziti..

Da makar dobijemo po jednog Forda svi......

Vidis da ima i VW - ova (mislim na ovaj sexy Seat) pa bujrum :) .. mislim hocu reci nije ograniceno, moze i Renault, a nebjezi se ni od Volva, Land Rovera, pa bogami ni od FIATA ;)

joj svidja mi se..... laguna.... imo sam priliku da jednu vozim 1.9dci.... stroj od auta... al ima malo konja :D a nije ni skupa.....
 
Legend
Ova je bogami potkovana dobro, 2.2 DCi automatik 150 KS, ljepo ide uzitak je koristiti tempomat sa jacim motorom.
 
Član
daki je napisao(la):
Ova je bogami potkovana dobro, 2.2 DCi automatik 150 KS, ljepo ide uzitak je koristiti tempomat sa jacim motorom.

sve u svemu.... renuault... je stroj auto.... dobijes.... vise nego sto ulozis... samo to nas svijet ne zna... :D
 
Član
Tako brate reci ;)

Kod jednog od najjacih auto salona u Sa,a i u BiH,da sad ne imenujem koji,u zamjenu staro za novo mogu sva auta koja su dobro ocuvana,nisu udarana,malo presla i slicno,nije bitna marka,naravno misli se na malo novija auta koja se uopste isplati procjenjivati.Samo auta iz uvoza ne primaju u zamjenu,tako nesto je vjerovatno i kod vas ako se ne varam.
 
Legend
Da, izbjegavamo Golfa i Passata iz razloga sto se puno kvare, i vecinom su ukradeni ili sumnjivi. Nakraju njihovi vlasnici ocekuju cuda po pitanju cijene, iz tog razloga u startu izbjegavamo takva vozila. Ostalo sve moze, pod slicnim pravilima kao i u Sa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top