SPL King of Balkan 2011. !!!

SPL King of Balkan 2011. !!!

Član
evo vako dragi moji.. pokrenuo bi tu raspravu da vidimo sta mislite o tome, vasa viđenja i prijedloge..
vec duze vrijeme o tome raspravljamo i napravili bi seriju natjecanja gdje bi se natjecatelji iz Slo, Hrv, BiH i Srb natjecali u jednoj, ajmo reci, ligi..
u pocetku smo mislili napraviti Zagreb, Ljubljana, Sarajevo i Beograd i onda finala negdje na sredini.. to bi mozda bio Zagreb ili Osijek..?
Ali zbog prevelike udaljenosti, do recimo BG, i mogucnosti manjeg broja natjecatelja, to bi bilo vjerojato u Novom Sadu, sta se tice Srbije..

Polako se okupljaju sponzori i ljudi koji su zainteresirani za sudjelovanje.. prostor je vise-manje osiguran i nije problem, smjestaj bi se isto tako pokusao srediti za sto manje €€, za one koji bi putovali iz vecih udaljenosti..
pokusat cemo osigurati vrijedne nagrade za pobjednike i na kraju, za pobjednike u klasama..

za sad, neke od vaznijih dilema su:
- kako proglasiti pobjednike u finalu? sta ako natjecatelj mijenja klase kroz godinu?
- kako privuci natjecatelje da naprave 500km + ?
- ako je natjecatelj bio do sada na 2 natjecanja i nije osvojio bodove, zasto bi dosao na sljedece natjecanje koje je 500km + od mjesta di on zivi?
- po kojim pravilima napraviti takmicenje?
- ostala pitanja i prijedlozi, saradnja, sponzorstva su vise nego dobrodosli..
 
Član
Dobra organizacija i dobre nagrade odma i veci broj takmicara :)
vicini zaljubljenika u dB nije problem preci ni tih nekih 500 km al opet ima i ona finansiska strana sto uvijek pravi problem to bi se opet dijelom rijesilo kao sto reko kvalitetnim i nekim vrednim nagradama da imas ambiciju da se takmicis za nesto vrijedno i od nagrade da barem mozes pokrit dio putnih troskova ako nista drugo :)

a sto se tice ovog da je bio na dva pa nista nije osvojio ako je uporan pokusavat ce podizat rezultat i doci na sledece pa pokusat sta ostvarit,uz to ako imas sponzora kakvog vjerovatno bi doso ako nista od toga nema ni ambicije ni sponzora vjerovatno nece ni doci ...a na svakom takmicenju u kojem bude gradu ce se pojavljivati neki novi takmicari koji nisu bili na prethodnim zato sto im je recimo blizu doci pa ako nesto osvoje vjerovatno ce doci i na sledeci bez obzira sto na ukupni broj bodova za kraj sezone ne mogu racunati,uglavnom bit ce takmicara skupit ce se ...

Sto se tice pravila i klasa trebalo bi napraviti anketu pa neka takmicari glasaju koja im najbolje odgovara pa vidjet za koju ima najvise zanimanja i takmicara pa po tim pravilima i klasama radit dal dBdrag racing,dB cup il nes' i ako je moguce i pravila dozvole ukinut ogranicenje na frekvenciju bilo bi zanimljivije pa nek brpa ko hoce na kojoj :D

Postavit cu ja temu na caraudio-rs.info pa da vidimo sta o tome misle i tam forumu!
Postavi i na caraudio.ba
 
jbg kao sto adi rece, kakve nagrade da se mogu pokriti troskovi puta koliko toliko pa bi se i moglo nekako, a o promjeni klase i te stvari recimo staviti da u toku jedne sezone nije dozvoljeno mjenjanje klase vec samo naredne sezone

a ako je ko pravi ljubitelj ovoga i moze skuckati za troskova puta (vesele finansije) doci ce pa makara radi druzenja a ne radi bodova samo.....
 
Član
Kod nas niko nece da dodje ni do mostara ili SA ili tuzle a kamoli dalje da idu ice tu samo oni pravi ljubitelji (naravno govorim sto se tice BiH)
Nadam se da gresim.
A ideja da ima i DeathMatch ili Street Beater ili nesto slicno (otvorena vrata na sweap ili muziku mi je odlicna)
 
Član
sto se mene tice rado bi dolazio ali naravno da ima prepreka , i vjerujem da ce na ovakvim okupljanjima nagrade biti takve da se veci dio putnog torška moze poklopiti , ali kao prvo najtezi i najduzi put je doci do nagrade ,bar za mene koji sam jos u punoj zelenoj boji sto se tice ovog sporta ,

ali u stvarnosti bi bilo bolje raditi i poboljšavati sa takmičenjima sto su započeta a ne se na početak ponovo vracati jer i ono sto je KAO započeto se ne razvija nimalo , mislim da je teško za nas malo manje da sa prve stepenice skacemo na 10-tu
 

IGY

Član
citao sam ovo sinoc na cicama, nije losa ideja, sto se mene tice svakako idem na ove bolje SR, jer gledam na to, da je bolje otici na jedan kvalitetan nego na 5 ne kvalitetnih
samo sto eto onda bih se trebao mozda i ja vratiti SPL-u ili da u sklopu bude i SQ ?
 
Član
kao sto sam vec rekao na cicama...podrzavam ovo u potpunosti...sklapa se nesto za sledecu sezonu i kad god budem u mogucnosti prisustvovacu eventima...
 
Član
A izgleda da je ovaj sport kod nas u BiH u totalnoj banani, nekad je bilo po 40aua na eventu sad trubaaaa ba... al eto valjda idu bolji dani, pokusat cemo nesto npraviti na poboljsanju dB scene u BiH....
 
Član
ko god ima bilo sta od opreme i hoce je da se takmici neka se javi,ja sam prvi voljan pomoci,da zivne to malo...
 
takodje voljan, mislio sam sad u zivinice ici ali nisam bio spreman s kutijom i jos nekim stvarkama, sad sam to rijesio tako da se mogu okusati u ovim vodama polako.....

i naravno, ako finansije omoguce posjecivace se sve sto mogne......
 
Član
AKO se odlucim opet sklapat muziku tj. ako finansije to dozvole, mozete racunat i na mene ... al ako ako ...
 

IGY

Član
eddo je napisao(la):
AKO se odlucim opet sklapat muziku tj. ako finansije to dozvole, mozete racunat i na mene ... al ako ako ...

od kako znam za tebe racuna se na tebe, bio si par puta u tz na takmicenju jednom u sa i jendom u mo
daj ba sklopi nesto ili ne javljaj se






















































:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
joj al ga IGY,,,,

kako li ces tek mene ... kad po cnem s brpanjem,,,,,

ima da napustim zbog tebe hahahahahahahahahahha
 
Top