Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Član
cim prodjes marin dvor prema glavnom mupu, ili ti ga mercatoru, imas na semaforu desno skretanje na kampus i tu odma autobusku stanicu, jaran rece da je tu kamera..
 
Član
to mislite na onaj preko puta mupa...ja mislim da ona gleda prema iz grada prema ilidji davno je on postavljen
 
Član
Spreco je napisao(la):
to mislite na onaj preko puta mupa...ja mislim da ona gleda prema iz grada prema ilidji davno je on postavljen

taj je tu radar ima vise od godinu i po meni druga sliko jos ja mislim ovo ljeto ako je to taj
joj ako bude 100 i mjesec bas sam se uzradio:icon_mad::icon_mad:
sutra idem pa cu javit koliko je
 
Član
Astra je napisao(la):
cim prodjes marin dvor prema glavnom mupu, ili ti ga mercatoru, imas na semaforu desno skretanje na kampus i tu odma autobusku stanicu, jaran rece da je tu kamera..

aaaaa ma to je odavno
 
Član
Kamera je postavljena iz pravca grada kad ides, lijevo skroz na vrhu stuba semafor poslije tramvajske stanice cim nadjem sliku postat cu tacno gdje
 
Član
c0d14c je napisao(la):
Kamera je postavljena iz pravca grada kad ides, lijevo skroz na vrhu stuba semafor poslije tramvajske stanice cim nadjem sliku postat cu tacno gdje

to koliko ja znam nije radar....:icon_rolleyes:
nema nigdje senzora u asfaltu....
 
Član
c0d14c to je kamera za nadzor saobracaja, stoji tu vec par godina, stoji od kad i ona radar kamera kod televizije.

Tih kamera imas ne samo na M. Dvoru, nego jos na nekim raskrsnicama u gradu. Ne trebaju te takve brinuti :icon_biggrin:
 
Član
_sema je napisao(la):
Spreco je napisao(la):
to mislite na onaj preko puta mupa...ja mislim da ona gleda prema iz grada prema ilidji davno je on postavljen

taj je tu radar ima vise od godinu i po meni druga sliko jos ja mislim ovo ljeto ako je to taj
joj ako bude 100 i mjesec bas sam se uzradio:icon_mad::icon_mad:
sutra idem pa cu javit koliko je

kazna je 50KM dobro sam proso

_sema je napisao(la):
Spreco je napisao(la):
to mislite na onaj preko puta mupa...ja mislim da ona gleda prema iz grada prema ilidji davno je on postavljen

taj je tu radar ima vise od godinu i po meni druga sliko jos ja mislim ovo ljeto ako je to taj
joj ako bude 100 i mjesec bas sam se uzradio:icon_mad::icon_mad:
sutra idem pa cu javit koliko je

kazna je 50KM dobro sam proso:cool:
 
1.6D je napisao(la):
jedino mjesto gdje sam ja vidio upozorenje kod nas je u lukavici
pise RADARSKA KONTROLA
i nigdje vise govorim izvan grada

a na koju foru hvataju ljude
pa idioti se sami hvataju...

to je prije lezarda, ograničenje 50 ja uvijek idem 80+ i nikad ništa
nije došlo, tu sigurno nema kamera:cool:
 
Član
mozes ti voziti i 200+ na tom dijelu
tu nema stacionarne kamere
nego imas znak radarska kontrola jer ponekad iza pumpe u pravcu vraca stoji patrola sa radarom (e ako naletis sjetices se ove teme)
:D
vjerovatno je na to mislio ovaj iznad
 
GTD_Power je napisao(la):
mozes ti voziti i 200+ na tom dijelu
tu nema stacionarne kamere
nego imas znak radarska kontrola jer ponekad iza pumpe u pravcu vraca stoji patrola sa radarom (e ako naletis sjetices se ove teme)
:D
vjerovatno je na to mislio ovaj iznad

to svaka čast, ali kažem samo da kamere nema
 
Kamera na ulazu u Maglaj tacnije semafori Misuricka petlja nije u funkciji

visa sila tj. grom odvalio u rasvjetu stradali semafori i kamera tako da se zna

ali pripazite ko bude prolazio bude sad dosta proletanja kroz raskrsnicu
 
Top