specijalni lakovi za auta:chrome paint,candy paint,perlascent....

specijalni lakovi za auta:chrome paint,candy paint,perlascent....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako mozs nabavit sta da je bas kao hrom efekat za felge imas posla samo felge da radis i nis drugo :cool: pa eto raspitaj se malo i ubaci nam koju fotku jos, da vidimo kak' izgleda sa kojom bojom ...:cool::icon_smile::icon_smile:
 
Član
bennnnnjo je napisao(la):
sumnjam da takvu imaju na raspolaganju,ali jedna extra dobra zamjena toj boji je Crystal ice...

* crystal ice vam je boja koja se specificno hvata za povrsinu na koju se nanosi,tako da poslije toga stvara efekat kristalnog leda..nianse boja su od prilike 95% iste ko na slici RCat-a...

** NAPOMENA: nisam se jos poceo bavit uvozom ovih boja...prvo oram trziste ispitat...

http://www.mbscustompaints.com/crystal-ice-p-59.html

lijep lak, al nije za moju ideju

** dobro to. ali te nece zaobici uvesti i na kupce cekati xD.
reakcije teoretske ce uvijek pozitivne biti na neku novinu, kao ove lakove.
 
Član
kontaktiro sam proizvodjaca jucer preo maila,i rekao mi je da je trenutno u izradi katalog proizvoda za 2010. godinu u kojem ce biti i par novih proizvoda koji jos nisu objavljeni na site-u....

a sto se tice felgi..ima kompletan program za farbanje felgi
znaci
nije onaj saban liga neki,sto znaci da u chrom paketu za felge dodje osim boje i base coat ili vam ga primer za aluminijum,tako da sigurno krom nece postat siva,jer kolko sam ja upucen dosta ljudi ovdje radi fuserski i ne koristi primer za aluminijum sto dovodi do ljustenja boje i gubljenja sjaja...takodje..uskoro ce bit u prodaji kod njih i prefarbane PVC forme,pa kad mi budu poslali te stvari,posaljem koje fotke...
 
Član
nije lose to ako bude ja cu isto taj chrom set boje uzeti cisto da probam kako to funkcionira i jel to to iako nevjerujem da moze bas biti stabilno na felgama da ostane
@ r cat taj primjer boje sta si dala je iz HOC kataloga? ima tamo stvarno bolesnih farbica :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
nije lose to ako bude ja cu isto taj chrom set boje uzeti cisto da probam kako to funkcionira i jel to to iako nevjerujem da moze bas biti stabilno na felgama da ostane
@ r cat taj primjer boje sta si dala je iz HOC kataloga? ima tamo stvarno bolesnih farbica :)

da, house of kolor.
 
Član
gledaj...farba ce se dobro "uhvatit" za felge zbog primera...taj primer,koliko sam ja upoznat,kad se nanese na felgu stvara kao zastitni sloj oko felge,ali zbog svoje strukture ne spada saaluminijuma...sto se tice kvaliteta,besprijekoran je,a i chrome boja( koje ima u 3 varijante za sada) je takodje visoke kvalitete...

volio bih da mi od sada malo vise pisete oko toga sta vas oko palete proizvoda koju sam skromno prikazao do sad interesuje,kako bi znao,da li bi mi se isplatio uvoz,distribucija pa cak i farbanje....
 
Putovanja.ba
Administrator
ko ne riskira taj i ne profitira, jbg nisu svi na ovom forumu, pojave se ljudi sa strane koji imaju brdo para a ne vise po forumima pa farbaju auta kupuju felge itd.

ako se ogranicis samo na ovaj forum odustat ces od nabavke vec sutra :D

ako imas priliku i sredstava za realizaciju toga pokusaj, bit ce posla vjeruj mi. samo ti reklama treba i da prosiris na regiju, i cijena ce da igra dobru ulogu.

kako god sretno ;)
 
Član
Fele je napisao(la):
ko ne riskira taj i ne profitira, jbg nisu svi na ovom forumu, pojave se ljudi sa strane koji imaju brdo para a ne vise po forumima pa farbaju auta kupuju felge itd.

ako se ogranicis samo na ovaj forum odustat ces od nabavke vec sutra :D

ako imas priliku i sredstava za realizaciju toga pokusaj, bit ce posla vjeruj mi. samo ti reklama treba i da prosiris na regiju, i cijena ce da igra dobru ulogu.

kako god sretno ;)

;)
 
Da ne brkamo, chrome paint ne izgleda kao hromirani dijelovi auta, nego se radi o potpuno drukcijim efektima, znaci nije to samo za felne. Drugo, bitna stavka je cijena, posto vec ima nekoliko uvoznika u BiH koji imaju ove boje u ponudi, i ako cijena ne bi bila konkurentna, :icon_question:
Javi mi kolika bi mogla biti prodajna cijena, imam ja neke pa da uporedis.

http://www.facebook.com/pages/LAKIRANJE-AUTOMOBILA/248019601947?v=app_2373072738
 
Član
LAKIRANJEauta je napisao(la):
Da ne brkamo, chrome paint ne izgleda kao hromirani dijelovi auta, nego se radi o potpuno drukcijim efektima, znaci nije to samo za felne. Drugo, bitna stavka je cijena, posto vec ima nekoliko uvoznika u BiH koji imaju ove boje u ponudi, i ako cijena ne bi bila konkurentna, :icon_question:
Javi mi kolika bi mogla biti prodajna cijena, imam ja neke pa da uporedis.

http://www.facebook.com/pages/LAKIRANJE-AUTOMOBILA/248019601947?v=app_2373072738

stavi svoju ponudu sta nudis mozda bude zainteresiranih :icon_smile:

Mene recimo interesu te hrom boje za felge il nes slico da ima zanimljiv efekat ;)

I pripazi malo na datume tema, novi si na forumu pa vidim da podizes neke teme koje su stare po par mjeseci :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Pored tih navedeni boja koliko sam ja cuo da se Crom ne sprica iz obicni sprica i da je dosta komplikovanije farbanje nego sa obicnom bojom sad ne znam jel to vazi i za ove tvoje boje
 
Cijena bi bila oko 400 km za pola litra boje, to je efekat koji ima dosta vecu pokrivnost nego obicna baza. Ovo je primjer kako izgleda na mazdi 3, znaci 16 nijansi je u pitanju, zavisno od ugla gledanja.

Evo jos par primjera koji pokazuju razliku nijanse, zbog ugla i osvjetljenosti.
[attachment=27991]
[attachment=27992]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top