specijalni lakovi za auta:chrome paint,candy paint,perlascent....

specijalni lakovi za auta:chrome paint,candy paint,perlascent....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cao ljudi...

ovako..ovim postom hocu da vidim kolko vas bi htjelo da svoje auto ofarba u extra kvalitetnu boju koja se ne moze vidjet na serijskim automobilima...

cilj ovoga je kako bi provjerio trziste BiH za uvoz ovakvih lakova po veoma pristupacim pitanjima...sva vasa pitanja i odgovori su dobro dosli...
 
Početnik
hmm.. ja bi svoju mecku volio ofarbat u boju kao ovi novi mercedesi okasi
ona siva ali svjetlija.. kod mene je tamnija jbg..
 
Član
to sto ti zelis druze je samo fabricka boja za mercedesa... imas kartu boja, ubodes prstom i kazes "ova"!
U karti imas nijanse od McLarena SLR i Maybacha do W123-ke...
Ovo sto covek nudi su verovatno neke visokokvalitetne candy nijanse unapred utvrdjene i brendirane...

@ bennnnnjo: Interesantne nijanse upadljivih boja su itekako privlacne ljudima, pogotovo kada neko nudi vec pripremljen avangardni kolorit, samo iznesi konkretnu ponudu onoga sto zelis da predstavis!
 
Član
GOX01 je napisao(la):
IMAS LI CHROM BOJU TREBA MI ZA FELGE


takodje isto pitanje, neka kvalitetnija crom boja koja je postojana, koja nece posle nekoliko sedmica postati siva i bezze:icon_question::icon_exclaim:
 
Član
F32_BC25.jpg


ovakva crvena boja za detalje

Dry Flakes / F65 Mini Firaball
 
Član
eh,ima 3 vrste chrom boje,liquid chomre,metal chrome,i midnight chrome...

takodje ima i posebni kitovi za farbanje aluminijumskih felgi(u pakteu sve sa pripremom i chrom bojom po izboru)..

za vise informacija pogledajte site http://www.mbscustompaints.com/
 
Član
sumnjam da takvu imaju na raspolaganju,ali jedna extra dobra zamjena toj boji je Crystal ice...

crystal ice vam je boja koja se specificno hvata za povrsinu na koju se nanosi,tako da poslije toga stvara efekat kristalnog leda..nianse boja su od prilike 95% iste ko na slici RCat-a...

NAPOMENA: nisam se jos poceo bavit uvozom ovih boja...prvo oram trziste ispitat...

http://www.mbscustompaints.com/crystal-ice-p-59.html
 
Član
ja sam skoro vidio bmw,,,izgleda kao siva,,ali siva boja kao da je osmrirglana,,,,nesto kao hrapavo,,,,posebna izrada,,,,,skuplja boja nek moje auto
 
Član
sumnjam da takvu boju imaju,posto se ova firma bazira iskljucivo na auto lakovima visokog odsjaja ( zato sam i naveo chrome,candy,perlascent...)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top