Spala tablica

Spala tablica

Član
Kod mene i prednja i zadnja probusene, jest da sam sarafice ofarbao bijelom bojom da se uklope sa tablicom, i moras se dobro zagledat da primijetis sarafice, prelazio 4 granice niko nista
 
Član
otkako sam poceo voziti prije 9god izbusene su mi tablice i prednja i zadnja nikad apsolutno nisam imao nijedan problem niti mi je ikad ijedan policajac spomeno tablice prelazio sam i granice milion puta
 
Član
Ljudi, sve na svijetu se smije, samo sto postoje zakoni koji kazu da su neke stvari kaznjive, pa zato ispadne da nesmije! Tako i tablice, mozes ih busit i vozati koliko hoces, neces imati problema (vjerovatno) ali kad ih budes ti, ili neko drugi vracao onda je problem, nece ih u SUP-u primiti, odn. hoce ali ce te kazniti! Vec smo pisali o tome! Znaci "ne smiju se busiti" :stop:
 
Did5DUT.jpg
 
Član
Ljudi, sve na svijetu se smije, samo sto postoje zakoni koji kazu da su neke stvari kaznjive, pa zato ispadne da nesmije! Tako i tablice, mozes ih busit i vozati koliko hoces, neces imati problema (vjerovatno) ali kad ih budes ti, ili neko drugi vracao onda je problem, nece ih u SUP-u primiti, odn. hoce ali ce te kazniti! Vec smo pisali o tome! Znaci "ne smiju se busiti" :stop:

kakva ba crna kazna nisam jedne vraco tablice niko i negleda to nekontam pojedine uopste sta ti mogu vratio sam izguzvanu tablicu skroz i izbusenu na 4 mjesta niko nije rijec reko i to ne jednom vec par puta tako da sto se toga tice bar 50% auta imaju ili izbusenu tablicu ili stavljenu dvoslojnu traku ispod nje
 
Član
kakva ba crna kazna nisam jedne vraco tablice niko i negleda to nekontam pojedine uopste sta ti mogu vratio sam izguzvanu tablicu skroz i izbusenu na 4 mjesta niko nije rijec reko i to ne jednom vec par puta tako da sto se toga tice bar 50% auta imaju ili izbusenu tablicu ili stavljenu dvoslojnu traku ispod nje
Opet, mozda je razlicito od grada do grada...meni su ukrali tablice sa auta prije oko 2 mjeseca, i naravno da sam ih i ja htjeo "zasarafiti" i krenuo sam da se raspitujem, i tada su mi 2-ica ljudi potvrdili da su imali problema pri odjavi vozila i vracanju tablica koje su probusene, jer im nisu htjeli preuzeti u SUP-u takve (I.N.Sarajevo SUP), pa onda petljali, stele ganjali, krpili tablice itd.da bi ih nekako vratili i odjavili auto jer su su u pitanju starija vozila koja su otisla ili na otpad ili negdje dalje. na kraju, nisam ih probusio, zbog svega gore recenog, nego kupio neki "zaj***n" lijepak i zalijepio ih. Ko hoce nek radi sta hoce i kao sto reko @zadnja-kocnica na sajbu vi njih zasarafite, niko ne brani.
 
Sta ako slupas auto i zguzvas tablicu pukne i sl, ne mozes odjaviti? Daj molim te pusti to uzmi cekic slupaj je i opet moras moci odjaviti
 
Član
Boga mi kad su moji na poslu odjavljivali jedno sluzbeno sa deformisanom tablicom moralo se nekih 100 cuda ganjati i potpisati...tako da ne pije ta prica vode
 
Član
Moj stari izgubio tablicu negdje i zove ga policija iz Bosanske Krupe da dodje podici tablicu. Neko nasao, odnio u policiju i problem rijesen. Prosle sedmice. Ko je, da je, hvala mu puno.
 
Boga mi kad su moji na poslu odjavljivali jedno sluzbeno sa deformisanom tablicom moralo se nekih 100 cuda ganjati i potpisati...tako da ne pije ta prica vode
Mozda ima veze sto je auto na firmi, ja znam da je kolega imao izbusenu i smotanu tablixu od udesa i odjavio je normalno, mozda je i do radnika kako ko hoce da uzme
 
Top