Spala tablica

Spala tablica

Molim vas za pomoc,spala tablica,pregazena je i malo je izgrebana i savijena,gdje i kako se moze poravnati,pozeljno u Sarajevu :angelic:
Hvala;)
 
Član
Smiju se busit tablice samo gubis garanciju na njih, samo je u tome fora, pa ima ih vise od pola izbusenih. i na onom papiricu sto dobijes uz njih pise da se ostecenjem gubi garancija, ne gubi se nista vise
 
Član
Ne smije se busiti. Ja sam pitao vise saobracajaca. Jer sam htio kod sebe da provusim malu tablicu nazad nemam okvir. Kaze ne smije se busiti. Cak ne smije biti ni presavijana i udarana jer kaze nije noci onda vidljiva kako treba a pogotovo kad kamere slikaju dolazi do brkanja znakova. Tako mi je ciko jedan objasnio.
 
Član
Ne smije se busiti. Ja sam pitao vise saobracajaca. Jer sam htio kod sebe da provusim malu tablicu nazad nemam okvir. Kaze ne smije se busiti. Cak ne smije biti ni presavijana i udarana jer kaze nije noci onda vidljiva kako treba a pogotovo kad kamere slikaju dolazi do brkanja znakova. Tako mi je ciko jedan objasnio.

Sta sam problema imao kad sam izgubio tablicu..pih..od tada uvijek dva sarafa kroz tablice i gas :D
 
Član
E da nisam razbio auto sutra bih probusio obadvije tablice i zavrnuo sarafima, da vidim da li bih me zezali :D ;) , a vidjam mnogo auta na kojim su probusene tablice pa tako godinama voze
 
Član
Ne smije se busiti. Ja sam pitao vise saobracajaca. Jer sam htio kod sebe da provusim malu tablicu nazad nemam okvir. Kaze ne smije se busiti. Cak ne smije biti ni presavijana i udarana jer kaze nije noci onda vidljiva kako treba a pogotovo kad kamere slikaju dolazi do brkanja znakova. Tako mi je ciko jedan objasnio.

Ma smije, što ne bi. Eto nađi zakon gdje piše da ne smije. Pola tih saobraćajaca pojma nema. Meni 4 godine probušene i niko ni riječi, ni policija ni na tehničkom.
 
Top