SOPA vs. Anonymous

SOPA vs. Anonymous

@Vernes_AMG: U potpunosti se slazem s tom konstatacijom..Ali, sloboda medija je isuvise velika..Domace serije su propale zbog tih safunjara..Da postoji "krovni vladar" koji ce odobriti ili odbciti takvu stvar bilo bi puno bolje..Cim nemas nesto ponudjeno narod nece ni gledati :D
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Internet, drustvene mreze, i spansko-meksicko-turske govnjive safunjare su razdvojile ljude (htjeli mi ili ne htjeli priznati to je tako)..Jeftinije je sjediti i chatati sa konom, nego otici na kafu pa sjesti u toplu sobu i razgovarati..Radje ugasi svjetlo uvuci nos u TV gledaj neko tursko-meksicko-spansko sranje..Njake ezele, mezele, tugovanja, radovanja, bolovanja i sl. nazive serijetina prokletih..Tako komsija misli da nisi kuci, pa nece ti ni doc' na sijelo..Cim se ljudi ne druze "in vivo" nema ni dobra..Izleti na sat u grad, pa trk kuci na fejzbuk, propustiti ces aman brdo informacija..Ljudi su postali ovisni..

Ovo je jako teska i opsirna tema, i normalno je da ima neslaganja, ali treba realno sagledati..Sve je moguce unistiti..Pricalo se da svasta nesto da je nemoguce, pa desi se..Eto i snijeg u Sahari pade..Mozda i fejzbuk umre..Tko zna.

POTPIS ljetos bio sa curom na djiru po moru i sreli se sa nekim mojim frendovima. I prica uz pivu kako su upoznali neke super komade spavaju apartman do njih bla bla I? ja reko jel bilo sta? Kaze mi frend MA RAZMJENILI SMO FACEBOOK kad ih nisam pobio necu nikad....
A te serije u kojoj je glavni glimac Hasan Utur i Onur Uguz to nije vrijedno ni tipkanja o njima., Da ima kupit neki ometac TV signala kad te serije budu na programu pola mog komsiluka bi izvrsilo suicid od nervoze sta se desilo u seriji :D
 
Nexus je napisao(la):
Volvo S 80 je napisao(la):
Hidraulic je napisao(la):
Ima već tema povodom zapljenjenih auta.

Prešo sam i uzduž i poprijeko ali je nisam pronašo!!
Gdje ti se ta tema tačno nalazi??
:icon_question:

http://www.bhtuning.com/nemojte-izazivati-fbi-t-68018.html

Zahvaljujem
Da sam vidio prije ovu drugu temu nebi ni stavljao link ovdje ali nisam znao da ima.Izvinjavam se i neće se drugi put ponovit!
Pozdrav
 
Top