Sony zvučnici

Sony zvučnici

Član
Ja imam u autu ove E Type zvucnike,ali su 16,5cm,koji preporod covjece,imao prije slony,i kako su ovi Type E bili na poklon za rodjendan,postavio ih i rekao nikad vise u auto ni s od slonya,ti slony su inace bili 10 dana u autu,i kad su izvadeni macola im je presudila,odsad radije mjesec dana bez ijednog zvucnika u autu neg uzet ness bezveze,meni je sljedece investicija ove Type E elipse za zadnju policu ;)
 
Početnik
Hello everyone,
My name is Muhammad Ali and i am newbie here.My age is just 24 and i am here for looking sony's 718 speakers for my car.I hope you will help me finding it at a affordable price...
 
Član
Adrien je napisao(la):
Hello everyone,
My name is Muhammad Ali and i am newbie here.My age is just 24 and i am here for looking sony's 718 speakers for my car.I hope you will help me finding it at a affordable price...

dje si... evo poslat ce ti muha djaba :D
:lol::lol:
 
sub3r je napisao(la):
Adrien je napisao(la):
Hello everyone,
My name is Muhammad Ali and i am newbie here.My age is just 24 and i am here for looking sony's 718 speakers for my car.I hope you will help me finding it at a affordable price...

dje si... evo poslat ce ti muha djaba :D
:lol::lol:

ala sto se ismijah, jeste blesavi:lol:
 
Član
sub3r je napisao(la):
Adrien je napisao(la):
Hello everyone,
My name is Muhammad Ali and i am newbie here.My age is just 24 and i am here for looking sony's 718 speakers for my car.I hope you will help me finding it at a affordable price...

dje si... evo poslat ce ti muha djaba :D
:lol::lol:

:lol::lol: poslat ce mu Muha hahadobra :D;);)

Izgleda i kod Muhammeda Ali-ja recesia pa se sony fura :lol:Il nije nikad ni cuo sta volje :D

Uzmi ove alpine sto su ti i predlozili il vidi sta drugo sto ti cijenom odgovara na www.caraudio.ba a nije ni dostava puno 10 KM :icon_smile:
jer nije neka razlika u cijeni izmedju ovih aony i ovih alpine al u zvuku jeste :D

Sto bi Čombe reko ne vidim razliku al je osjetim :lol: /////Alpine :icon_biggrin:
 
Član
Mene interesuje zašto svi na ovom forumu toliko potenciraju Alpine? Zar je toliko dobar? I zašto npr, ovaj Alpine 229 KM ne podržava ni jedan drugi format osim mp3-a?? Cijena između nekih Sony-a i Alpine je slična a Sony ima dosta više funkcija, iako razumijem da je važan kvalitet a ne kvantitet ;)
Ma razmišljam da uzmem ovaj CDE-111RM i one zvučnike Alpine 2-way...10 cm...
 
Član
alpine je generalno odlicna marka, rade pravo dobre stvari a narod ih potencira zato sto im je neko uturio u glavu da je to sami vrh (a nije) i sad svi lete da to kupuju iako vecina tog svijeta nema ama bas nikakve potrebe da drzi takve stvari u kolima ... recimo zalete se kupe alpine player i sonijeve zvucnike ... niđe veze ... il dodju uloze 5 hiljada maraka u muziku furaju se na neki SQ i onda klap alpine mp3 player i pustaju pjesme kvalitete 128KBPS ... alpine player od 200km je isti ko i sonijev od 120 samo sto ovaj ima ime a soni nema (doduse alpine-ove plocice mirisu za razliku od sonijevih :D) ... tamo gdje se alpine pocinje isticat od drugih playera je kad pocnes prelazit cifru od 800-900km i vise km e onda vec vidis razliku izmedju alpine i soni proizvoda a sve ove nize klase su manje vise potpuno iste ...

Edit: ja licno potenciram pioneer iz razloga sto sa njim za pare koje das najvise dobijas a najmanje gubis ...
 
Član
zasto svi potenciraju alpine...jednostavan odgovor...zato sto se od kvalitetnijih komponenti jedino one mogu nabaviti kod nas,eventualno je tu DLS,GZ ili ako se nadje sta polovno...

imao sam susreta sa CDE-111RM modelom i za te pare a novo definitivno best buy...on ima odlican softver,nezz o cemu ti pricas,kakav sony...

pioneer nije los,funkcionalne igrackice,samo sto su im amp preouti u kurcu...bolje receno u klipu...
 
Početnik
eddo je napisao(la):
alpine je generalno odlicna marka, rade pravo dobre stvari a narod ih potencira zato sto im je neko uturio u glavu da je to sami vrh (a nije) i sad svi lete da to kupuju iako vecina tog svijeta nema ama bas nikakve potrebe da drzi takve stvari u kolima ... recimo zalete se kupe alpine player i sonijeve zvucnike ... niđe veze ... il dodju uloze 5 hiljada maraka u muziku furaju se na neki SQ i onda klap alpine mp3 player i pustaju pjesme kvalitete 128KBPS ... alpine player od 200km je isti ko i sonijev od 120 samo sto ovaj ima ime a soni nema (doduse alpine-ove plocice mirisu za razliku od sonijevih :D) ... tamo gdje se alpine pocinje isticat od drugih playera je kad pocnes prelazit cifru od 800-900km i vise km e onda vec vidis razliku izmedju alpine i soni proizvoda a sve ove nize klase su manje vise potpuno iste ...

Edit: ja licno potenciram pioneer iz razloga sto sa njim za pare koje das najvise dobijas a najmanje gubis ...


eddo posto si imao toliko ALPINE playera u potpunosti se slazem s tobom..


BTW jesi imao ijedan ALPINE ..???

napravit cemo test , tj ljudi su vec napravili test

ovaj Alpine od 100 EUR, sa ostalim Kenwoodima, Pioneerima itd...


pa i u pravu si Pioneer je kao VW, nista specijalno, onako NARODNI brand,,,

al ne voze svi ni VW..

BTW Alpine je exluzivni dobavljac audio elektronike za tvornicku ugradnju za recimo

BMW, Jaguar, Mercedes, Honda, Range Rover,

a Pioneer je za .....

Cak Blaupunkt ima vise od njega :)...
 
Član
alpine CDE-111RM,sony GTX GT414U,pioneer 5000UB i clarion CZ200E...
svi su u istom rangu...
sony ima distorzije tonu,preko 60% ne mozes ga ni pojacat...najveca zamjerka...dobra stvar je sto ga ima za kupit u supermarketu pa je zato popularan kod nas...
pajo nije los...dobar softver...samo preout u banani...klipuje mnogo...za brpat nije nikako i onaj dzojstik je mene jako nervirao...
clarion CZ200E...ruzan ko cuko ali glasan i prilicno funkcionalan...on vec moze parirati alpajnu...dobra stvar je iPod podrska preko USB-a nema zajebavanja sa raznim kontroletima i slicnim glupostima...
alpane CDE-111RM...player ze svaki dan slusat extra...nemam zamjerki...

toliko iz mog iskustva...
 
Član
muha je napisao(la):
eddo posto si imao toliko ALPINE playera u potpunosti se slazem s tobom..


BTW jesi imao ijedan ALPINE ..???

napravit cemo test , tj ljudi su vec napravili test

ovaj Alpine od 100 EUR, sa ostalim Kenwoodima, Pioneerima itd...


pa i u pravu si Pioneer je kao VW, nista specijalno, onako NARODNI brand,,,

al ne voze svi ni VW..

BTW Alpine je exluzivni dobavljac audio elektronike za tvornicku ugradnju za recimo

BMW, Jaguar, Mercedes, Honda, Range Rover,

a Pioneer je za .....

Cak Blaupunkt ima vise od njega :)...

care za potrebe jednog obicnog smrtnika alpine nije i mos tu pricat sta hoces obojica znamo da je tako ... na kraju krajeva nemam se sta s tobom nagovarat Elpajn je najbolji i haj zdravo ...
 
Početnik
eddo je napisao(la):
muha je napisao(la):
eddo posto si imao toliko ALPINE playera u potpunosti se slazem s tobom..


BTW jesi imao ijedan ALPINE ..???

napravit cemo test , tj ljudi su vec napravili test

ovaj Alpine od 100 EUR, sa ostalim Kenwoodima, Pioneerima itd...


pa i u pravu si Pioneer je kao VW, nista specijalno, onako NARODNI brand,,,

al ne voze svi ni VW..

BTW Alpine je exluzivni dobavljac audio elektronike za tvornicku ugradnju za recimo

BMW, Jaguar, Mercedes, Honda, Range Rover,

a Pioneer je za .....

Cak Blaupunkt ima vise od njega :)...

care za potrebe jednog obicnog smrtnika alpine nije i mos tu pricat sta hoces obojica znamo da je tako ... na kraju krajeva nemam se sta s tobom nagovarat Elpajn je najbolji i haj zdravo ...

upravo to , Golf 2 i sta ce ti bolje...

a konto sam da se ti kuzis u zvuk i te fore...
 
Član
zasto ? zbog cijene ? koliko love dodje nov neki od "narodnih" brand HU-ova u rangu sa CDE-111RM ? cisto suimljam da je toliko jeftiniji...
 
Top