Sony zvučnici

Sony zvučnici

Član
Pozz !
Interesuje me da li se ovi Sony-evi zvučnici mogu još negdje nabaviti???
Riječ je o Sony XS-F1035 zvučnicima, znači 10 cm trosistemci....pošto je to starija serija, ja mislim da ih više nigdje nema.
Molim nekog od vas iskusnijih i upućenijih da mi kažete gdje ih ima kupiti ili da mi date prijedlog za neke dobre trosistemce (10cm).
Hvala unaprijed ! ;)
;)
 

Prilozi

  • Sony-XS-F1035.jpg
    Sony-XS-F1035.jpg
    90,2 KB · Pregleda: 6
Član
trebas se drug prvo predstaviti (http://www.bhtuning.com/novi-clanovi-f-4.html)

a odes na caraudio.ba i nadjes sebi nesto dobro
il se javis clanu "muha" on uvijek ima dobrih savjeta sto se muzike tice ;)
 
Član
Ej, momci, predstavio sam se, nadam se da mi sad možete reći da li znate gdje se mogu kupiti ti zvučnici, ili mi predložiti neke dobre trosistemce 10 cm...
XS-F1035 su stariji zvučnici, imaju novi XS-F1036 ali je razlika što XS-F1035 imaju veću osjetljivost za 5dB i veći raspon frekvencije, pa sam htio njih uzeti...
Molim za savjet :)
 
a te zvucnike smastras kao nesto bas posebno dobro ili?? pa zbog tog hoces bas njih? vjerovatno zbog ovog 3 way i nekih drugih brojeva, u ovom nizem rangu sto se 10cm tice je to sve vise manje isto, ni jedni ne sviraju dobro niti to mogu zbog svoje velicine osim u nekom spektru iznad 200hz.. tako da je po meni vise manje sve ista stvar sta god uzeo, koliko imas love takve kupi..
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
a te zvucnike smastras kao nesto bas posebno dobro ili?? pa zbog tog hoces bas njih? vjerovatno zbog ovog 3 way i nekih drugih brojeva, u ovom nizem rangu sto se 10cm tice je to sve vise manje isto, ni jedni ne sviraju dobro niti to mogu zbog svoje velicine osim u nekom spektru iznad 200hz.. tako da je po meni vise manje sve ista stvar sta god uzeo, koliko imas love takve kupi..

Pa ne smatram ih nekim posebno dobrim zvučnicima, al' mi se čine kao da nisu loši.
Znam ja da se ne može sa zvučnicima od 10 cm dobiti neki super zvuk, što ja i ne tražim, već eto jednostavno hoću neke zvučnike na kojima mogu solidno slušati muziku, jer mislio sam samo zamijeniti 2 prednja zvučnika.
Gledao sam i ove zvučnike :
Pioneer TS-G1013i :
3-sistemski koaksijalni zvučnici
Maksimalna izlazna snaga: 130 W
Nominalna izlazna snaga: 25 W
Impendansa: 4 Ohm
Frekventni raspon: 45-26.000 Hz
Osjetljivost: 88 dB
Prečnik: 10 cm
Materijal: IMPP cone
 
Član
predji bar na 2 way... :)

SXE-1025S.jpg


http://www.caraudio.ba/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=498&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=6

59KM novo caraudio.ba
 
Član
marko_v je napisao(la):
predji bar na 2 way... :)

SXE-1025S.jpg


http://www.caraudio.ba/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=498&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=6

59KM novo caraudio.ba

Hvala na savjetu Marko :))
I ja sam ove zvučnike gledao, pa sam kontao da li bi ovakve kupio, svidjaju mi se ;)
I interesuje me, da li bi ja osjetio neku razliku dok slušam muziku....razliku izmedju dvosistemca i trosistemca, jer ipak trosistemac ima i niske, i srednje, i visoke...
 
javili su ti se strucnjaci,tako da bi ja njih poslusao....alpina je alpina,a razlika je u cijeni par maraka ali je u zvuku za dimenzije....
 
Član
Vidio sam na oglasima za autoakustiku na stranici da je dostava clanovima sajta besplatna, da li to važi i za zvučnike?
 
Početnik
jeste besplatna dostava za narudjbe preko 199KM :) ako imas jos nesto za dodati, dobijes besplatno na kucnu adresu

inace 59km zvucnici i 10km je dostava..
 
Top