SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
RE: PS samo za VW..:)

dsc04466copymedium.jpg

orginal
dsc04466medium.jpg
 
Član
RE: PS samo za VW..:)

jos kad armin vidi radim jos jednu sliku ovog pola sa strane bit ce isto dobro uradjen...:icon_smile:
 
Član
RE: PS samo za VW..:)

postavio sam obadvije slike pa vi odlucite koja je bolja...ali prvo orginal
p250311173502.jpg

p250311173502copycopy.jpg

http://img819.imageshack.us/img819/5396/p250311173502copycopyco.jpg
 
Član
RE: PS samo za VW..:)

hehehe, ajde drago mi je da se zabavljate, nije ovo moj stil definitivno, ali trud se cijeni,svaka cast u svakom slucaju;)
 
Član
RE: PS samo za VW..:)

ma znao sam ja da ti samo klasiku ganjas...all et reko da napravimo i pola R-GT....mada ona slika prva sto sam napravio i nije nesto previse;)
 
Član
RE: PS samo za VW..:)

bitno je da se trudis, ja trud cijenim, zato kazem svaka cast, druga slika mi se vise svidja, vjerujem da si je puno teze odradio;)
 
RE: PS samo za VW..:)

Druze Passati odlicno izgledaju...bili mogo na mom nesto izvest ...imas u garazi slike ...ako nije problem bio bih ti zahvalan....samo malo zamraci, i dodaj koji detalj...:icon_smile::icon_smile::icon_smile:...hvala unaprijed...
 
Član
RE: PS samo za VW..:)

hvala armine a trudim se uvjek kad nesto volim a na drugoj slici ima vise detalja pa sam je i duze radio ali sve u svemu lijep polo i ja razmisljam da kupim noviju generaciju sa okruglim farovima ili fabiu TDI...:icon_smile:
 
Član
RE: PS samo za VW..:)

soffa je napisao(la):
hvala armine a trudim se uvjek kad nesto volim a na drugoj slici ima vise detalja pa sam je i duze radio ali sve u svemu lijep polo i ja razmisljam da kupim noviju generaciju sa okruglim farovima ili fabiu TDI...:icon_smile:

sta god izabrao mislim da pogrijesiti neces;)
 
Top