SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
pokrenuo sam ovvu temu jer vidim da nema vise turnira ili se varam ako ima nek mi neko salje link...mada ja samo wv radim mada kad je turnir u pitanju onda moze sve...:icon_smile:
slika010copy.jpg

golfac je sa foruma ne znam tacno ime deni tako nesto...et za pocetak nek krene od mk2...nije stranac nasa je...:icon_smile:

slika010h.jpg

umal da zaboravim.. evo i orginal...:icon_smile:

dsc04467copy.jpg

evo i pasat 3 nemam orginala ali potrazit cu da se vidi da je bio nista....:icon_smile:

28094619920861200931181.jpg

malo rada ali lijepo ispalo mom jaranu sincheku...:icon_smile:
 
Član
RE: PS samo za WV...:)

Druze mozel koja slikica moga auta,znaci crne folije,mozda neki 50%,srni krov i malo spusteni...ako moze da stavim sliku :cool:,konto sam to raditi pa reko da vidim kako bi izgledalo
 
Član
RE: PS samo za WV...:)

pa i jest zensko vozilo dobar desing za dame...;)

p31101015copycopymedium.jpg

dino evo ti jurilica...nasao sam sliku u tvojoj temi...;)

p3010101638medium.jpg
 
Član
RE: PS samo za WV...:)

a Jbt druze ovo sexi izgleda strava...samo da si ostavio istu boju,a uradio crni krov i ovo ostalo,al i ovako je cool,hvala drug :cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: PS samo za WV...:)

lijepi golfici samo trojka za nijansu bolja trebo si i na dvici ukloniti sve brave ali to je tvoj stil i super odradjeno..;)

nista druze da se navozas i da uzmes i boljeg pasata..cim bude slika postavi da sta uradimo...;)
 
Član
RE: PS samo za WV...:)

po mom laickom misljenju,brava,lajsna sa vrata,cep sa blatobrana,i plastiku sa haube za otvoranje,ali ne zatvorenu kompletnu haubu,i mozda cak duplu roru :cool:
 
Top