SNIJEG PADE

SNIJEG PADE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo da i ja iznesem svoje dojmove.

OBOZAVAM snijeg,jedva sam ga docekao,sto zbog auta,sto uopce zbog radosti koje nosi sa sobom,volim ga gledati kad pada,ma prosto obozavam snijeg.

Juce sam se sa rodjakom cim je napadao nekih 6,7 centi isao zajebavati,bilo je ludo,kao i prosle godine,samo sto ove imam manje muda (skuplje auto valjda) pa ne pokusavam "driftat" po javnim promentnicama,zapravo pokusao sam par puta i od nekih 10 pokusaja 2 puta mi se izvrtio na cesti pa sam odustao od toga,nego fino po poligonu i od Tuša parkingu,ima krivina i obicnih i pod 90 stupnjava,ma milina,samo uguši auto:(

Ima par klipova,ali su kod rodjaka na kameri,no svejedno mene je to bruka stavljat na jubit pored pravih driftera:)

I jedva cekam jos da napade,zna li ko prognoziraju li sta uskoro?
 
Legend
uuuu i ja sam sinoc na vrbanji uzeo nevinost i duji i snijegu, ulazim nigdje nikog, ja prvi da osjetim snijeg hahahah

a duji je ovo prvi put da se posteno vrti na snijegu, uglavnom dobro bilo pravo :D:D:D
 
Član
Nedelja krenuo oko pola 1 Zenica-Sarajevo u pm koji rusvaj na cesti,vidio sam neku octaviu sto je propala u kanal,jedva se ista vidjelo ,bukvalno nista nije bilo ocisceno dok nisam dosao na auto put tu je bilo ko nesto malo.. Uglavnom jedno od najgorih putovanja,dosao oko 3 u sa.. Cuvajte se i polako..
 
Član
Mi smo iskoristili priliku maximalno :D

Juce otisli oko 11, 3 sata se vrtili, i sinoc opet od 9 do 3 ujutro :D

Evo jedan klipic za pocetak, ima jos kilometar videa....

http://www.youtube.com/watch?v=cFu7pedqW_M
 
Član
Član
Karaula

013xn9.jpg


022rv0.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top