SNIJEG PADE

SNIJEG PADE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
evo pade jos jedan snijeg al ovog puta pravi :D
ovdje ga ima 15-ak do 20 centi :icon_biggrin:



 
Član
uhuhuh...i to pravo fino napado...hehehe...jedva cekam kuci...snijeg me obraduje ko malo dijete:icon_biggrin:
 
Član
ironicno je malo kako svi jedva cekamo snijeg da "driftamo" okrecemo se i zezamo samo tako, na klizavoj cesti... ja ne znam za Vas ali meni je slika jasnija puno... to sto radimo uzivamo. zato ljudi de slozite svi DRIFT MASINE i uzivajte u svakom trenutku za volanu, bilo vani mokro, suhi, vlazno, led ili snijeg...

samo pazite gdje i kako se zezate, u sali i kada je situacija bezazlena zna se pretvoriti u neizbezan trotar, auto pokraj ceste, rasvjetu ulicnu ili pak uletiti komsiji u vrt (kao ja prosle zime) pa mu povaljati sve zivo.
 
Član
juče jedva ušao u auto,nisam ga dugo palio,stoji istekle table :D
a upalio iz prve :cool:
juče malo očistio auto al ujutru ope zaledilo



 
Član
tepSIJA je napisao(la):
ironicno je malo kako svi jedva cekamo snijeg da "driftamo" okrecemo se i zezamo samo tako, na klizavoj cesti... ja ne znam za Vas ali meni je slika jasnija puno... to sto radimo uzivamo. zato ljudi de slozite svi DRIFT MASINE i uzivajte u svakom trenutku za volanu, bilo vani mokro, suhi, vlazno, led ili snijeg...

samo pazite gdje i kako se zezate, u sali i kada je situacija bezazlena zna se pretvoriti u neizbezan trotar, auto pokraj ceste, rasvjetu ulicnu ili pak uletiti komsiji u vrt (kao ja prosle zime) pa mu povaljati sve zivo.

ma ja se jarane obradujem snijegu iz drugih razloga...setnja s curom..grudvanje..valjanje...zajebancija...a obozavam ga gledat dok pada...a sto se tice driftanja...najruzniji osjecaj na svijetu je kad izgubis kontrolu nad autom...osjetio jednom i neplaniram opet...
 
Član
jucer ja i par budala na cesti kad je najgore bilo..isao na jedan put.. ev slika stao negdje uz cestu da uslikam i slika kad sam se kuci vratio.. TRI puta izbjegao direktan sudar i nekoliko puta zadnji dio auta me krenuo prestizati i sreca moje pribranosti i iskustva s tim pa nije nista bilo;)
i287550_010120091021.jpg

i287564_010120091034.jpg
 
Član
Trozic je napisao(la):
imo si sreće elmire :cool:
trebo si napraviti bad look na haubi kad već ima snjega :cool:

pa vidis da je vec napravljen zato sam ovu drugu sliku i uslikao:cool::cool: ev pripremam se dusevno moram skoknut do visokog pa daj boze da su SUPCI cestu ocistili da to bez problema a ne kao jucer:icon_mad::cool:
 
Član
Ditto, vise volim mokru cestu od ovog snijega, nije zabava kad pogonski ne mogu da "zagrizu", svaka budala se moze okrenut pod rucnom i po suhom i po mokrom, al nije zabavno kad ga ne mozes upravljat...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top