smrzavanje vrata

smrzavanje vrata

Član
Grga je napisao(la):
kome brava ledi nek ne ide u wc prije neko sto ce gdje s autom, vruca mokraca otapa vecinu vrata ;)

:icon_eek::icon_eek:

prejak prijedlog... ajmo pisati po autima medjusobno :lol::lol::lol:
 
Član
Imam i ja s tim problema svake zime :icon_rolleyes:
Smrzne brave ne moze se uopste izvuc pa spustim s daljinskim staklo i otvorim iznutra !

nemma pojma kako da rijesim to ima neka sajla sa pancirom i u njoj valjda smrzne ,nisam skido tapacirung da probam podmazat morat cu il ako ko imakakvu bolju ideju

inace to zivcira nenormalno pogotovu kad izadjes s ribom kakvom pa ne moze otvorit jos kad pocne stoka vuc :lol:
 
Član
Kupio sam ja nitroglicerin neki dan u interexu, 2,40 KM dođe ona bočica i baš je za to namijenjeno :cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
evo da i od vas cujem, boritel se vi s ovim stvarima
sad kako je poceo minus vjerujem da ce mnogi imati problema sa smrzavanjem vrata

volio bi da cujem vasa iskustva, kako se borite s tim i tako

ja sam jutros izvezao auto iz garaze, i u 9 sam ponovo htio da udjem u auto i nisam mogao, zadnja se otvaraju, ali prednja ne
ostavio malo na suncu i otvorio bez problema

kupio sam neku tekucinu, neki nitroglicerin pa sam namazao po kederima, cisto da vidim efekat
mada mislim da od toga nema nista, al et

Samo posusi kedere krpom i onda namazi glicerni na keder drugom krpicom, slobodno ga i u brave malo nacicaj ili na kljuc ako imas centralno ne moras.;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Meni ne mrznuu kederi nikad nego brava smrzne ne moze se izvuci :icon_rolleyes:

Našpricaj NITROglicerina u nju, dugo se zadržava i nikad problema... eto ima kupit izgleda i njega koji je dobar i koji pomaže... glicerin obični ne traje dugo... ja preko zime 2 puta namažem gume sa njim i nikad problema.
 
Top