SLS iz Tuzle

SLS iz Tuzle

Član
Znam covjeka koji je svoju C Klasu poslao nazad u fabriku da se popravi a ovaj SLS-a poslao u neku radionicu ?
smijesno...
 
Član
Ja vozio nekada dok sam radio u FedEx-u robu za AC Star (Licencirani prodajni salon Mercedesa i licencirani servis Mercedesa) Servis nista bolji od ovoga sa slike, jbg servis ko servis.
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=nKaqgk9d6Js

Evo kako izgleda ovlasceni servis i salon, drugo je salon gde sve sija, servis je servis, nego se zadesilo na slici da neko nije lepo obrisao pod ...

GaRGa je napisao(la):
Znam covjeka koji je svoju C Klasu poslao nazad u fabriku da se popravi a ovaj SLS-a poslao u neku radionicu ?
smijesno...

Ma da 100% su mu vratili c klasu na proizvodnu traku... Auto moze da se popravlja samo u SERVISU ne moze u fabrici!
 
Nema nista od ove opravke....nikada vise nece biti isto auto, jer je sasija nitovana i radjena skoro kao sto se avioni prave, tako da neko samo uzima dobre pare na svoj rad :cool:
 
Ako nisu zlatne plocice, serviseri u bijelim misic maicama, potamnjeli od sunca onda nemoze bit Mercedes servis :lol::lol:
 
Nesto mi se cini ova garaza poznata. Na piku sam vidio Mercedes G da se prodaje i ima jedna slika skoro ista garaza a tamo se nazire SLS na slici. Pitajte akshama mozda on vise zna... ;)
 
Član
Gdje god da se radi bice napravljen opet kako je i bio, a osiguranje ce da popusi i to polijepo:D

U kojem gradu radi rodjak?

Stuttgart?
 
Član
Osiguranje ne moze popusiti nikada :D ti ljudi su uvijek u "+" osim ako ne naleti zemljotres ili cunami.
 
Član
Hehe ovu sliku si dobio od Vedad-a Hadzić skoro sam isao prema SA i tako prica kad mi pokaza ovu sliku ;) Lik radi u Stuttgartu u Mercedesu ;)
 
adem93 je napisao(la):
Hehe ovu sliku si dobio od Vedad-a Hadzić skoro sam isao prema SA i tako prica kad mi pokaza ovu sliku ;) Lik radi u Stuttgartu u Mercedesu ;)

Evo prvi odgovor koji mi se svidja da od njega je rodjak po krvi, sad je jos na moru nije se vratio da vidim koje je mjesto dje radi ;)
 
Top