SLS iz Tuzle

SLS iz Tuzle

Sinoc sam dobio jednu fotku iz Mercedes radione u Njemackoj dje se nalazi SLS koji je razbijen u Tuzli radovi na njemu su u toku jos uvijek moze se primjetiti sajba da je stavljena zracni jastuci su vraceni jos ostaje prednji kraj ;)

2mqoub5.jpg


Samo mi cudna prostorija gdje se popravlja, mislio bi covjek da je gotivnije u Mercedesu :icon_rolleyes:
 
Član
pa mozda je stavljen u zabaceniji kutak, jer ima posla oko njega... cisto da ne smeta u servisu i zauzima dizalicu... :icon_rolleyes:
 
Član
MAPLE ima bolju radionicu od ove. Cisto sumnjam da ovo ima veze sa mercedesom ali eto nikad se ne zna. :icon_biggrin:
 
Član
Ovo je mercedes servis 100%, prepoznao sam po ovim budjavim crvenim plocicama :lol: Tako je i kod nas, a spolja izgleda da se slogiras;)
 
Član
ako cojk tvrdi da je mercedes, onda je mercedes, i sta fali radionici :icon_question:
ovo je sigurno samo dio hale, a da je opremljena do jaja i da je sve na nivou u to ne treba sumnjati ,inace bi ga pravio Hamo iz Jajca ili Siska, nebi isao u germaniju ;)

nego koje je osiguranje najebalo ? :)
 
Član
ovo moze bit samo radionica nekog zastupnika mercedesa jer sam gledao slike iz fabrike i ko apoteka sve izgleda
nema ni kapi tekucine po podu a na ovim slikama se vide bare..

obratite paznju na pod ;)
http://lh3.ggpht.com/_6GQRBJwJ37M/TI0bAy6SQbI/AAAAAAAAXoY/GC9YkxkQeAw/101165image007.jpg
 
Ovo je slika u servisu nekom ne u fabrici.
Upravo te podove koje je Garga spomenuo u Merc i mnogim jos fabrikama i servisima pravi jedan moj dobar prijatelj, odnosno vlasnik je kompanije koja radi te podove. Mozes jesti sa njih bukvalno...
 
Drugo je ljudi proizvodna traka to je milina za oci a ovo je bas servis orginal mercedesov radiona dok dodje sa mora mi rodjak pitam mjesto i adresu pa lako je provjeriti ;)
 
Legend
ljudi, drugo je servis a drugo je proizvodna hala
u biti, da je neki "obicni merc" shvatio bih ove plocice i ovo okruzenje, ali SLS mislio sam da ce ga radit bas u nekom"napucanom servisu"

kao sto neko rece, ako je mercedesov servis ili sta vec, lose izgleda drama..
 
Top