SLR MClaren u BiH

SLR MClaren u BiH

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa kad se enzo prodavao, nije ga mogo svako kupiti, pa ni onaj ko je imao pare za njega. uslov je bio da je onaj ko je htio enza, vec morao imati neke odredjene ferarri-eve modele...
 
jebes ti to to je sranje ja napravim peglicu i prodam je za 100000 e jel to normalno i ne moze da kupi ko hoce i to je normalno ma to cim vidis treba palicu i slupati sajbu pa da vidim sta ce onda kad je kreten i kupi auto od milion
 
Član
bolje mu da dodje da cisti snijeg ;):lol:

slrlambo5jj.jpg
 
ma nebi mu ja cistio sneg mozda bi slucajno malo po sajbi udario i nista vise pa sto mora ti da kupuje preskupo je a nevredi toliko da vredi nek kupi ovaj lambo vredi tih 150000 on vredi al ovaj milion ma daj to moze samo da kupi neko ko nema pojma o autima i o vrednosti pojedinih pa zar bi neko od vas kad bi imao te pare kupio ovaj auto il bi kupio sebi nesto jeftinije recimo ovaj lambo i ostane mu jos za 3 takva za mene su ti ljudi koji ovo uzmu ludi i nemaju pojma o autima
 
Član
OD 1994 pratim svaki trening Formule 1 i navio sam za Mclaren , ali kada su u Novembru 2007 S A M I priznali da su koristili podatke od Ferraria
....... Špiuni ,

Tako nešto uraditi u Kraljevskoj Klassi Automobillizma što čitav svijet prati !!

P O R A Z šta drugo reći
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top