SLR MClaren u BiH

SLR MClaren u BiH

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovaj mercedes je redovno u Srebreniku...vlasnik je Braco Osmanovic covjek je bivsi fudbaler ima preduzece u Srebreniku...nekad dodje sa mercedesom nekad sa ferarijem....jbg:icon_biggrin:
 
Član
damko je napisao(la):
ovaj mercedes je redovno u Srebreniku...vlasnik je Braco Osmanovic covjek je bivsi fudbaler ima preduzece u Srebreniku...nekad dodje sa mercedesom nekad sa ferarijem....jbg:icon_biggrin:

a inace radi na crno trosi na bjelo i tako to
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
za te pare ne vredi sigurno al sigurno al ko ima ima . dodje na 402 i vozi protiv hote i odere ga ha ha
sta ce majke ti on na 402m...covjek kupio auto za auto puta..zivi u Sloveniji i non stop je na tockovima.....
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
za te pare ne vredi sigurno al sigurno al ko ima ima . dodje na 402 i vozi protiv hote i odere ga ha ha

uzme lik i uradi mu ono sto je hota uradio lanciji i nema ni hote ni ostalih autica. a ko sto neko rece, ne kupuje svako auto za SR-a...
 
emir_89 je napisao(la):
HONDA POWERR je napisao(la):
za te pare ne vredi sigurno al sigurno al ko ima ima . dodje na 402 i vozi protiv hote i odere ga ha ha

uzme lik i uradi mu ono sto je hota uradio lanciji i nema ni hote ni ostalih autica. a ko sto neko rece, ne kupuje svako auto za SR-a...


hahaha svasta:icon_confused::icon_confused:
 
Član
Čovjek priča da je ovaj stroj chipovan dali je istina neznam tačno uglavnom kroz Hrvatsku je letio preko 300 kmh , a Ferrari je prodao , i dovukao je 2 BMW X5 novu verziju , a lud je za Mercedesom a hobby mu je Formula što naravno prati uživo ,

Jbga snašo se čovjek :D:D
 
ma nista nisam rekao samo znam da SLR vozi oko 11 sec 402 nisam rekao da ce da vozi vec ako bi vozio podero bi hotu ako dobro salta i kad treba
 
ne mora znacit da bi podero Hotu na 402m mozda na duzu relaciju a za 402 nisam siguran. jedino kad bi bio dvoboj a ne treba nista na slijepo govorit
 
znam znam al imam podatak da ovaj SLR na 402 vizi 11.1sec al da perfektno vozi i salta a sad hota neznam bas tacno oko 11.5 ispravi ako sam pogresio al dobro prebrz al ne svidja mi se odma bi ga prodo ne bi ni usao u njega
 
Član
a da bog sacuva,porede SLR sa daciom... koga briga uopste za 402 ???? ljudi sa ovakvim autima se nemaju kome dokazivati :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top