slovo P za pocetnike

slovo P za pocetnike

Član
odlijepio sam folije sam sebi,nisam znao da je lagano skinuti,isprinto slovo p stavio pozadi,da vidim sta mi sad mogu.:lol:
 
Član
jarane on tebi ako hoce da pise naci ce ti nesto... meni jednom kaze nisu ti gume napuhane dovoljno... ja gledam u njega, daj ba reko mene si nasao zajebavati... malo smo se svadjali i nije dao kaznu nikakvu.... :icon_smile:
 
GOLF TZ je napisao(la):
jarane on tebi ako hoce da pise naci ce ti nesto... meni jednom kaze nisu ti gume napuhane dovoljno... ja gledam u njega, daj ba reko mene si nasao zajebavati... malo smo se svadjali i nije dao kaznu nikakvu.... :icon_smile:

trebo si mu rec de ih ti napusi :lol::lol::lol::lol:

u mene u gradu bilo kao ne moras imat p a ne mozes vozit poslije 11 tako jednom me zaustavili nisam im dokumenata izvadio pustili me kasnije me zaustavlja blica mi kad sam prosao u suprotnom smijeru kaze jesam te zaustavljo reko jeste sta ce ti P pa reko treba kaze ti si to sebi umislio hajd ti kuci odma u krevet :D

i tek odnedavno su kao i ostali prihvatili zakon da p treba i da mozes poslije 23 sata vozit
 
Član
tictac je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
dajte vise i ova prica o folijama i zatamljenju, sta moze i ne moze, atestu i glupostima... xxxxxx tema o tome... :icon_eek:

a za slovo p, komadic papira napisi rukom, ili isprintaj i zalijepi nazad na sajbu iznutra... magnetno sranje, prvo sto ce ti otpast na autoputu, vecoj kisi i sl... neko ce ti skinut onako bezveze na parkingu...

druze ako ti se ne svidja tema nemoj komentarisati,tema je ozbiljna.

aj procitaj opet moj post pazljivije... ;)
a jest i ozbiljna, treba biti doktor nauka i skinut folije... i onda na sve to jos skontat kako rijesit slovo p :icon_eek: ....
 
Član
Limpi je napisao(la):
tictac je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
dajte vise i ova prica o folijama i zatamljenju, sta moze i ne moze, atestu i glupostima... xxxxxx tema o tome... :icon_eek:

a za slovo p, komadic papira napisi rukom, ili isprintaj i zalijepi nazad na sajbu iznutra... magnetno sranje, prvo sto ce ti otpast na autoputu, vecoj kisi i sl... neko ce ti skinut onako bezveze na parkingu...

druze ako ti se ne svidja tema nemoj komentarisati,tema je ozbiljna.

aj procitaj opet moj post pazljivije... ;)
a jest i ozbiljna, treba biti doktor nauka i skinut folije... i onda na sve to jos skontat kako rijesit slovo p :icon_eek: ....
znao sam ja to sve i bez tebe,al hocu da cujem i misljenja drugih ljudi i iskustva...:icon_smile:
 
Član
Ja imam 3 x P na autu, vise zbog sebe, neka ljudi znaju da pocetnica (los/neiskusan vozac) vozi. :D
 
Član
Jel jos uvijek stari zakon da se P mora nositi 2 godine ili :O ja to nikad nisam imo, a necu ni imati :))) mada sad vec imam vozacku 4+ g
 
Član
Jos uvijek se mora 2 godine nositi :) Ja sam morao imati zato sto sam cesto vozio po drugim gradovima. Al sam se rijesio. Najveci problem kad promijenis auto moras uvijek nositi uz sebe.
 
Super Moderator
A bas je problem nosit uz sebe, ko da se mora nosit saobracajni znak P a ne komadic papira :D
 
Član
all road jest problem kad radim u pogrebnoj dodjem bez auta i moram voziti sanduke za Do ili BL. Sad ja moram ici kuci po P pa onda ici, a nemogu non stop uz sebe nosit posto nisam vozio uvijek. Jos da lijepim po kombiju P
 
Top