slovo P za pocetnike

slovo P za pocetnike

Član
kako sam polozio nije me policija zaustavljala,i juce se i to desi kod kalesije naletim na gamad,kud sam prekoracio brzinu,ne nosim slovo p,i sva stakla mi zatamnjena,i oproste mi za p i za prekoracenje a klepe me 40km zbog folija..eee sad pitam vas gdje se slovo P kupi,pandur mi rece da je cener,i kako se skidaju folije da li to mora neko strucan da uradi ili moze da se zguli onako,i gdje se to radi u tuzli ili u okoilini tuzle..
unaprijed bi zamolio admine da mi ne zakljucavaju temu jer su mi sad potrebni savjeti...hvala
 
Član
znam da je izisao zakon da se P ne mora nositit....nisu valjda ukinuli to :icon_question: kod nas ja nisam nikkog vidjeo sa slovom P ni ja ga ne nosim i niko me ne zajebava...:icon_confused:
 
Legend
pa to ti je obicna folija zalijepljena za stakla,samo je zguli,nije ti to visa matematika...
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
znam da je izisao zakon da se P ne mora nositit....nisu valjda ukinuli to :icon_question: kod nas ja nisam nikkog vidjeo sa slovom P ni ja ga ne nosim i niko me ne zajebava...:icon_confused:

mora se p nositi,a ukinuli su zakon da pocetnici nesmiju voziti posle 11,tako mi rece murija.a folije se sad jebeno kaznjavaju moram skinut sto prije oderace me.

Nexus je napisao(la):
pa to ti je obicna folija zalijepljena za stakla,samo je zguli,nije ti to visa matematika...
bojim se da nece ostati tragovi kakvi,dali bi se moglo razredjivacom skinuti ako ostanu ostaci folije.
 
Član
tictac je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
znam da je izisao zakon da se P ne mora nositit....nisu valjda ukinuli to :icon_question: kod nas ja nisam nikkog vidjeo sa slovom P ni ja ga ne nosim i niko me ne zajebava...:icon_confused:

mora se p nositi,a ukinuli su zakon da pocetnici nesmiju voziti posle 11,tako mi rece murija.a folije se sad jebeno kaznjavaju moram skinut sto prije oderace me.

jbga ako hoces folije odradis llumar profesionalne i daju ti ljudi atest i miran si sto se tice policije...
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
tictac je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
znam da je izisao zakon da se P ne mora nositit....nisu valjda ukinuli to :icon_question: kod nas ja nisam nikkog vidjeo sa slovom P ni ja ga ne nosim i niko me ne zajebava...:icon_confused:

mora se p nositi,a ukinuli su zakon da pocetnici nesmiju voziti posle 11,tako mi rece murija.a folije se sad jebeno kaznjavaju moram skinut sto prije oderace me.

jbga ako hoces folije odradis llumar profesionalne i daju ti ljudi atest i miran si sto se tice policije...
i ove su mi lumar al nemam atest,ma sta ce mi folije uvjek ce me zajebavati,po pravilu samo vozila pod pratnjom smiju imati zatamnjena stakla i policija,skinuci ih i kraj priće.
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
tictac je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
znam da je izisao zakon da se P ne mora nositit....nisu valjda ukinuli to :icon_question: kod nas ja nisam nikkog vidjeo sa slovom P ni ja ga ne nosim i niko me ne zajebava...:icon_confused:

mora se p nositi,a ukinuli su zakon da pocetnici nesmiju voziti posle 11,tako mi rece murija.a folije se sad jebeno kaznjavaju moram skinut sto prije oderace me.

jbga ako hoces folije odradis llumar profesionalne i daju ti ljudi atest i miran si sto se tice policije...

Ne pisi nebuloze.

Oguli slobodno, ostatke mozes razredjivacem skinuti, ili obicnim blicem za stakla i novinskim papirom.
 
BHT Ovisnik
P se mora nositi,ali se smije poslije 11,ja sam sa markerom napravio slovo P i napisao br. vozacke,samo ga polozio na tablu,akda me zaustave pitaju zasto nije na vidnom mjestu kazem odljepilo se,i nista,tako uvijek,a mozes kupiti magnetno u trgovini autodijelova,u nas je 5kmma stakla ako ti je vec na struju kada te zaustavi samo spustis i gotovo,nece te pitat dizi stakla,ja kada sam na granici samo svoj spustim i pred policiju i nitko nista nikada;)
 
Legend
CoL3 je napisao(la):
P se mora nositi,ali se smije poslije 11,ja sam sa markerom napravio slovo P i napisao br. vozacke,samo ga polozio na tablu,akda me zaustave pitaju zasto nije na vidnom mjestu kazem odljepilo se,i nista,tako uvijek,a mozes kupiti magnetno u trgovini autodijelova,u nas je 5kmma stakla ako ti je vec na struju kada te zaustavi samo spustis i gotovo,nece te pitat dizi stakla,ja kada sam na granici samo svoj spustim i pred policiju i nitko nista nikada;)

a sta je sa zadnjom sajbom? On prvo sto uradi ode nazada i ako vidi da je sajba zatamnjena dobices kaznu...
 
Član
P je bilo dosta diskusija trebal nositi ili ne, ali po Sarajevu koliko mogu vidjet nose P i vozaju iza 11 vjerovatno se mora jos nosit. A folija sto se tice i meni su zatamnjena stakla samo ne treba ici na ekstremno zatamnjenje da se ne vidi u autu imal koga i ko vozi slabije postotak zatamnjenja i niko ti nece a reci. Za skidanje pitaj u lumaru znam ako imas jednu foliju pa hoces neku drugu da ti oni skinu besplatno tu prvu vjerovatno nije skupo kad hoces samo da ti oni skinu.
 
Član
Nexus je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
P se mora nositi,ali se smije poslije 11,ja sam sa markerom napravio slovo P i napisao br. vozacke,samo ga polozio na tablu,akda me zaustave pitaju zasto nije na vidnom mjestu kazem odljepilo se,i nista,tako uvijek,a mozes kupiti magnetno u trgovini autodijelova,u nas je 5kmma stakla ako ti je vec na struju kada te zaustavi samo spustis i gotovo,nece te pitat dizi stakla,ja kada sam na granici samo svoj spustim i pred policiju i nitko nista nikada;)

a sta je sa zadnjom sajbom? On prvo sto uradi ode nazada i ako vidi da je sajba zatamnjena dobices kaznu...

ne smije ni zadnja sajba biti zatamnjena,samo dva zadnja stakla,ali kad skidam ja mislim da je bolje sve poskidati,razmislicu hocu li ostavljat zadnja dva.

CoL3 je napisao(la):
P se mora nositi,ali se smije poslije 11,ja sam sa markerom napravio slovo P i napisao br. vozacke,samo ga polozio na tablu,akda me zaustave pitaju zasto nije na vidnom mjestu kazem odljepilo se,i nista,tako uvijek,a mozes kupiti magnetno u trgovini autodijelova,u nas je 5kmma stakla ako ti je vec na struju kada te zaustavi samo spustis i gotovo,nece te pitat dizi stakla,ja kada sam na granici samo svoj spustim i pred policiju i nitko nista nikada;)

hehe druze nisu oni glupi,ja sam spustio odma stakla,al cim je vidio zadnja sajba zatamnjena odma je reko znas da ovo nije dozvoljeno ,ja se poceo izvlaciti reko tek sam uzeo auto nemogu odmah folije skidati..a nisam jedini kojeg su klepili ovde u tuzli su poceli sve kaznjavati ali et otac mi vozi a6 sve zatamnjeno ali nikad ga nisu zaustavili haha valjda nesmiju.
 
Član
dajte vise i ova prica o folijama i zatamljenju, sta moze i ne moze, atestu i glupostima... xxxxxx tema o tome... :icon_eek:

a za slovo p, komadic papira napisi rukom, ili isprintaj i zalijepi nazad na sajbu iznutra... magnetno sranje, prvo sto ce ti otpast na autoputu, vecoj kisi i sl... neko ce ti skinut onako bezveze na parkingu...
 
Član
Limpi je napisao(la):
dajte vise i ova prica o folijama i zatamljenju, sta moze i ne moze, atestu i glupostima... xxxxxx tema o tome... :icon_eek:

a za slovo p, komadic papira napisi rukom, ili isprintaj i zalijepi nazad na sajbu iznutra... magnetno sranje, prvo sto ce ti otpast na autoputu, vecoj kisi i sl... neko ce ti skinut onako bezveze na parkingu...

druze ako ti se ne svidja tema nemoj komentarisati,tema je ozbiljna.
 
BHT Ovisnik
@nexus
zadnja mi sajba nije zatamnjena,nazad imam onu roletnu,P na tabli odmah kraj sajbe,izglda ko da se odljepilo,nkada mi nitko nista nije rekao,cesto idem i preko granice,uvijek je tako,a prednja stakla samo spustis i to je to,mene bar nikada nisu uhvatili za to

evo kako je u mene
img0828ge.jpg


i P se MORA NOSITI,procitajte ZOBS,u mene je uvijek ovako,nikad ami nisu prigovorili ;)
 
Član
i kod mene tako odlijepilo se i slucajno upalo u gepek :lol:
i tako evo skoro 2 godine, jednom samo pitali za to
 
Top