SLIKE,VW Tuning Karlovac

SLIKE,VW Tuning Karlovac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dzekigold je napisao(la):
ma malo sam samlio letece lezajeve i j..... radilicu

dobro je da ste vi zivi i zdravi, a motora ce biti;)

decki legende ste i ja se nadam da se vidimo u banja luci na sr-u

pozdraVWi mi nihada i majica je na zidu u sobi samo da znate da ju cuvam :cool:
 
Član
jesmo gemo i drago mi je da sam vidio keca uzivo i mogu ti reci da po meni jedino sto mu fali u pod jos s njim i kec ce biti cudo.
 

Ado

Član
meni je toliko ruzno bilo da sam odmah u ponedjeljak mislio ici nazad i cekati show do sljedece godine samo sve sam obisao da vidim ernadovog pasata i jos ga trazio al ga nigdje vidio nisam,gdje si ga sakrio?
 
Ado je napisao(la):
meni je toliko ruzno bilo da sam odmah u ponedjeljak mislio ici nazad i cekati show do sljedece godine samo sve sam obisao da vidim ernadovog pasata i jos ga trazio al ga nigdje vidio nisam,gdje si ga sakrio?

nije bioo na takmicenju:D krsh je ono jos za nekee...:D
pa nije isaoo...sakrioo ga da se nevidii..hahaha..
a Ado,hmm ko si ti? Nisi mi poznat,ili te imam na msn mozda?
 

Ado

Član
black_devil je napisao(la):
Ado je napisao(la):
meni je toliko ruzno bilo da sam odmah u ponedjeljak mislio ici nazad i cekati show do sljedece godine samo sve sam obisao da vidim ernadovog pasata i jos ga trazio al ga nigdje vidio nisam,gdje si ga sakrio?

nije bioo na takmicenju:D krsh je ono jos za nekee...:D
pa nije isaoo...sakrioo ga da se nevidii..hahaha..
a Ado,hmm ko si ti? Nisi mi poznat,ili te imam na msn mozda?

imas me na msn
 
Početnik
Nije bit toga jeli auto krš ili ne, ja sam se prijavio iz samo jednog jedinog razloga a to je da simbolično tom kotizacijom što uplatim, i godišnjom članarinom pomognemo razvoju kluba i da svaki drugi susret bude još bolji(kao što i jest iz godine u godinu) jer ipak moramo bit svjesni da ovakav event ne pada s neba....i zato još jednom sve čestitke organizatorima i svoj ovoj našoj ekipi :)
 
Petar_im je napisao(la):
Nije bit toga jeli auto krš ili ne, ja sam se prijavio iz samo jednog jedinog razloga a to je da simbolično tom kotizacijom što uplatim, i godišnjom članarinom pomognemo razvoju kluba i da svaki drugi susret bude još bolji(kao što i jest iz godine u godinu) jer ipak moramo bit svjesni da ovakav event ne pada s neba....i zato još jednom sve čestitke organizatorima i svoj ovoj našoj ekipi :)

ma znam zajebavam se,,,,;)
 
Član
golf g60 je napisao(la):
a na sta moje lici pa sam ga opet prijavio.vazno je druzenje i provod sve ostalo je sporedno.

strava je tvoj golf sta pricas....imam ja gewinde mogu ja njega jos upucat u pod al necu radi cesta a i karter mi nizak...druzenje najbitnije i ja se slazem....bacit cu koju sliku malo kasnije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top