Slike SR ZIVINICE 21.06.2009

Slike SR ZIVINICE 21.06.2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nisam vidio da je iko stavio snimak ovaj ...Repa respect...


http://www.youtube.com/watch?v=FYP6L3LqE9g&feature=related
 
Član
mirzaa3 je napisao(la):
Nisam vidio da je iko stavio snimak ovaj ...Repa respect...


http://www.youtube.com/watch?v=FYP6L3LqE9g&feature=related

ima snimak pogledaj u sljedecoj temi:D
al dzaba...opet je za sve pohvale;);)
 
Član
disa_tz je napisao(la):
evo jedna slika i od bmw-a 3 posto nisam jos vidio da je iko postavio....

niko nije uspio slikati bmw tuzla team :icon_confused: a do nas bili... :D ne znam ni kako je vozio ovaj bmw...
 
Član
vozdra raja! nadam se da ste bili oduevljeni ekipom iz cro!eto jedino sta kolega je dosao sa audiem rs-om a ne sa kecom 4x4.al nije manjkalo adrenalina po kisi!al iduci race dolazimo u punom sastavu!pozdrav svima koji su dosli i pozdravili me u onoj guzvi noketu,repi i svima koji me znaju!zao mi je eto sta nisam mogao izvuci pun kapacitet vr-a radi kise!taman klasa 15 i kisa!
 
Extra je bilo . . . Slike su super . A da li neko ima jos koji klip. BULEX kako vidim ti si sve snimao kamerom a snimio si i mene na ukazu stojim sa drugom . pa kada bi mogao negdje klip da postavis ali dugacak je i zauzima dosta pa tako da nemoze da stane na net, jel da ?


E da li neko zna kada je u Brckom tuning styling. Ja sam cuo da je u nedelju ali neznam kada pocinje a ni gdje ce se odrzati tacno u Brckom . Ako neko zna da li moze da mi objasni jer ovaj put cu da idem sam a sada u zivinice sam isao sa ljubojem. Ako moze neko da objasni. Hvala unapred
 
nikola_bn_ je napisao(la):
Extra je bilo . . . Slike su super . A da li neko ima jos koji klip. BULEX kako vidim ti si sve snimao kamerom a snimio si i mene na ukazu stojim sa drugom . pa kada bi mogao negdje klip da postavis ali dugacak je i zauzima dosta pa tako da nemoze da stane na net, jel da ?


E da li neko zna kada je u Brckom tuning styling. Ja sam cuo da je u nedelju ali neznam kada pocinje a ni gdje ce se odrzati tacno u Brckom . Ako neko zna da li moze da mi objasni jer ovaj put cu da idem sam a sada u zivinice sam isao sa ljubojem. Ako moze neko da objasni. Hvala unapred

Kad dodje do toga javi se meni na pm,sve ti objasnim gdje i kako.;)
 
Član
finih slikica ima,
a bule ne postavljaj clipove na net,ima preticanja finih :D

kod ervixovog auta ima par detalja koji mi se ne svidjaju,al got2b rece da ce farbati valjda auto tako da ce mnooogo bolje biti sa ovom unutrasnjom bojom.
a ulozeno je bruka para vidi se :)
ervixe samo naprijed
ja kao turistički racer podrzavam svaki vid takmicenja :)

hocel ko kupit viper stripes skino sam ih,jos ljepilo drzi tak da je upotrebljiva roba...
30konja po traci,dakle 60 ukupno
 
lov2xlr8 je napisao(la):
finih slikica ima,
a bule ne postavljaj clipove na net,ima preticanja finih :D

kod ervixovog auta ima par detalja koji mi se ne svidjaju,al got2b rece da ce farbati valjda auto tako da ce mnooogo bolje biti sa ovom unutrasnjom bojom.
a ulozeno je bruka para vidi se :)
ervixe samo naprijed
ja kao turistički racer podrzavam svaki vid takmicenja :)

hocel ko kupit viper stripes skino sam ih,jos ljepilo drzi tak da je upotrebljiva roba...
30konja po traci,dakle 60 ukupno





Hvala druze, po ko zna koji put ponavljam. PROJEKAT JE TEK NA POLA;)
 
Član
nikola_bn_ je napisao(la):
Extra je bilo . . . Slike su super . A da li neko ima jos koji klip. BULEX kako vidim ti si sve snimao kamerom a snimio si i mene na ukazu stojim sa drugom . pa kada bi mogao negdje klip da postavis ali dugacak je i zauzima dosta pa tako da nemoze da stane na net, jel da ?


E da li neko zna kada je u Brckom tuning styling. Ja sam cuo da je u nedelju ali neznam kada pocinje a ni gdje ce se odrzati tacno u Brckom . Ako neko zna da li moze da mi objasni jer ovaj put cu da idem sam a sada u zivinice sam isao sa ljubojem. Ako moze neko da objasni. Hvala unapred

pa da znam koji si ti tacno mogo bi isjeci... i postaviti.... :D
 
Član
bulex je napisao(la):
disa_tz je napisao(la):
evo jedna slika i od bmw-a 3 posto nisam jos vidio da je iko postavio....

niko nije uspio slikati bmw tuzla team :icon_confused: a do nas bili... :D ne znam ni kako je vozio ovaj bmw...

drzo se je sa talom.....vozili su obojica 14 ili 15 sek.....a kasnije ga kisa sjebaa tako da je lose proso skroz :icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top