Slike sa prvog okupljanja.

Slike sa prvog okupljanja.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ej raja sto se tice video-a ne znam kako da uploadujem file tezak 291MB...cim to skontam bit ce video...Otpadaju youtube i rapidshare....:)
 
Član
Ma extra su slike!Joj coece imamo zato u klubu lika sa zikom boli glava svaka cast care!
 
Član
Fiesta hoces da se nadjemo da ti dam 5-6 cd-ova da sprzis pa da podjelimo na slijedecem okupljanju?
 
Putovanja.ba
Administrator
Snimit cu ja nije frka samo donesite sve to sta treba. Eto jel moze?
 
Putovanja.ba
Administrator
Meni nista osim cd-a, ma ima ih u Mercatoru po 40 feninga i knjizarama. Treba mi snimak koji ce mi Fiesta sutra donjeti ujutro.
 
ljudi ja se fakat izvinjavam,evo jutros sam isao u Kiseljak po punjac...Snimak nije nesto extra,ali za prvi put se vidi sve sta treba da se vidi,hebga zamislite kako je Feletu bilo snimati,covjek samo sto ne ispadne kroz prozor...evo upload-ujem video preko neke stranice koju mi je Al_Galone dao tako da je doslo do 39% pa cim zavrsi ja cu da ga postavim...Pozdrav za sve i jos jednom sorry,zavalili ste me cenera dok sam nasuo da odem do kiseljaka po punjac ***** li vam misa i video...Ma sad znamo kako to sve stima pa cemo sljedeci put napraviti PRAVI video,a ja cu sada traziti neki program za obradu vide-a tako da ce biti prava stvar...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top