slike chuniranog audija iz travnika

slike chuniranog audija iz travnika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako...malo kasnim za ovom temom,ali znam o cemu se radi...
Ovaj Audi,je bio "crn"...extra autic,ma jednostavno nije bilo mane,cak i fele bile bolje,upravo kao sto emir rece,svi se okretali za njim,sve dok se jednog dana nije pojavio s ovim "sepetastim" look-om od auta,na koji se pale malo cudniji ljudi,kojima je dovoljno vidjeti spoiler...i odmah:icon_eek::icon_eek: Znate vec na sta mislim...
Samo mogu reci da je napravio "sepet" od auta...ali et..liku se svidja jbg.ipak svako ima svoj ukus!

PS: stopke nisu led...nego chadged:lol:;) i naravno ako ujagmim jos slika ovo dana,pa postavim!
 
jojjj da vi vidite kod mene audia...od komsije..moram to uslikati i prestaviti vam..haha.:lol:
a ovaj sta reci Fujj..ja mislim da se i prodaje..
 
Član
jaooo ima ipak srece u nesreci a ako ahbab koji je vlasnik ove khantice bude posjecivao forum uopste mozda i ovo vidi pa imam ja jedan savjet za tebe moj ahbabu prvo skini taj znak naprijed nije ti audi mercedes a garant nije ni jaguar . Drugo srecom nisi unistio interijer pa izvadi one ogavne presvlake odvezi auto u lakirnicu farbaj ga u crno, skini spojler , stavi neke normalne stopke i kakve normalno fine felge i eto imas auto za 10 pozz :cool::cool:
 
Pa zar ga nije stid ovo voziti?Ako mu je stvarno majstor napravio ovo od auta gdje su njemu bile oci da ovo :icon_eek: preuzme.Da je meni ovako nesto neko napravio od auta dobio bi ga nazad da napravi ono sto je bio prije njegovog "majstorisanja" ali naravno o svom trosku!No njemu se ocito svidja tako da znaci da nije do majstora vec do njegovog (ne)ukusa
 
Elmire brisi ovo,sta postavi junace.:lol:

to sto cadi kad ga (cepi) da se sredit,imao isti problem,iz mane niko nist nevidi

2 stvari:il mu je nejaca bospumpa(nije orgigi)za taj motor
il mu bospumpa nije ustimana kak treba (pomak napred il nazad)

pa kazi momku da makar to sredi,a za LOOK nespominji nist:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top