slike chuniranog audija iz travnika

slike chuniranog audija iz travnika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
krenuo prema vitezu i na pola puta se okrenem ugledavsi doticno auto da ga uslikam jer sam nekim momcima sa foruma obecao da cu uslikati da vide kako izgleda to auto.. nezalost nisam imao priliku da ga prestignem pa da uslikam i prednji dio(odnosno sestra:icon_smile: da uslika) ali evo to su neke slike.. auto nenormalno chadi kad ga malo pritisne..gore od nekog voza:icon_biggrin:(pogledajte lijevu stopku:icon_smile:) DA NAPOMENEM:nedaj boze da je ovo ismijavanje neko ili nesto vec samo su me neki momci zamolili da uslikam pa evvv..
i237947_elmir007002.jpg

i237948_elmir007005.jpg
 
Član
na zadnjoj sajbi pise AMK Carbon:lol::lol::lol: ja mislim kucna proizvodnja naljeonice isto da je makazama rezao.. skroz lose uradjeno auto.. nazad ovaj ogromni spojler BLJAK, boja-onako nesvidja mi se ova boja na audiju nikako-bolje da je crn pa da je nesto uradio, felge one obicne audijeve, stopke bezze, naprijed ima znak fazon kao u mercedesa onaj krugic i pise AUDI u krugicu:lol::lol: SELJOTUNING.. kad ga vidim uslikat cu i naprijed pa cu pokazati;)
 
joj znam za ovog audi-a bio je na prodaju ne znam jel i dalje, uglavnom strasno sta je uradio od auta:icon_mad:
 
Član
Ne kudite mi a6.....;)
Kako bi moj buraz rekao: Vide boje i uredjaja....:lol:
Dugo smo se nacekali ovih slika Elmire, ja vec zaboravio sta si obecao...:)
Sa nestrpljenjem ocekujem prednju stranu.... :icon_biggrin:
 
Član
http://www.autopijaca.ba/index.php?vozilo=2&page=6&view=46831


Eto jos je na prodaju, pa ko je zainteresovan neka odmah zove, ovo se nepropusta, ovakva prilika se jednom u zivotu pruza. :cool:
 
Član
sta mu je ono na prednjoj haubi:icon_question:
furka stara mecka:lol:
a spojler je prica za sebe,veci nego na dtm autima:lol:
ajdol lik,uzeo limuzinu da od nje pravi racera:lol:
mogao je valjda nesto manje naci:lol:
 
heheh sto ce mu noliki spoiler u pm jbt pa neide 500kmh

ja ga vak ne bi chuniro ja bi sam spustio zatamnio stakla felge i u crnu boju i vaka nazad svjetla i to je to jer ruznu mu vak ovaj tuning stoji
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top