Slijede lančana poskupljenja goriva, litar uskoro 3 KM

Slijede lančana poskupljenja goriva, litar uskoro 3 KM

Član
madmono je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Jedan velikan je reko: " Sipam čitav život za cvaju pa koliko dođe" :lol:

Ma sta ces sa cvajom :icon_cry: isto kao da si pljunuo u rezervar e vala ja ga radze necu voziti.

Ja na pumpi neki dan, dođe čovjek sa Mercedesom, ne znam sad koji ali je iznad 2000 godišta sigurno, i nasuo za 10km. Možeš misliti kada neko ko naspe u Mercedesa za 10km, kako ovi sa ostalim autima.
 
Član
mara- je napisao(la):
madmono je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Jedan velikan je reko: " Sipam čitav život za cvaju pa koliko dođe" :lol:

Ma sta ces sa cvajom :icon_cry: isto kao da si pljunuo u rezervar e vala ja ga radze necu voziti.

Ja na pumpi neki dan, dođe čovjek sa Mercedesom, ne znam sad koji ali je iznad 2000 godišta sigurno, i nasuo za 10km. Možeš misliti kada neko ko naspe u Mercedesa za 10km, kako ovi sa ostalim autima.

pa veca su sirotinja oni sa mercevima, bembarama, i slicnim "bestijama", naravno neizostavan iphhone, raybanke" i sl... nego ljudi u nekom novijem krsu tipa oktavije, fau fau, nove dacije, renolcica, opelcica i toga koji sipaju pune tankove, al stas vozaju solidno auto, za prijevoz, a ne za pokazivanje... :D
 
Član
dok su cjene piva zadovoljavajuce nemam neku posebnu brigu kako scaner kaze, ionako na to trosim 5 puta vise nego na gorivo :cool:

znaci boli me karina za gorivom i foteljasima i lancanim poskupljenjima jos manje za ovom ostalom obicnom zivinom, nije nama jos doslo do grla, jeftine smo kurve jbga :)
jedino sam se sjebo sto nisam otis'o iz ovog sranja na vrijeme, kao i svi drugi sto smo se sjebali, izmedju ostalog...sad se moram zenit' u EU iz ljubavi :icon_biggrin:

da sam bar kakva dobra ***** da se ***** za pare, al' ni to :icon_cry:
 
AnDel je napisao(la):
dok su cjene piva zadovoljavajuce nemam neku posebnu brigu kako scaner kaze, ionako na to trosim 5 puta vise nego na gorivo :cool:

znaci boli me karina za gorivom i foteljasima i lancanim poskupljenjima jos manje za ovom ostalom obicnom zivinom, nije nama jos doslo do grla, jeftine smo kurve jbga :)
jedino sam se sjebo sto nisam otis'o iz ovog sranja na vrijeme, kao i svi drugi sto smo se sjebali, izmedju ostalog...sad se moram zenit' u EU iz ljubavi :icon_biggrin:

da sam bar kakva dobra pi*ka da se je*em za pare, al' ni to :icon_cry:

jesi ti zagorio. i svakom postu spominjeh sex :D

ps jos poceo i o italijanima pricati! sad sam shvatio da sam sretan sto te dugo nisam vidio :D
 
Član
***** se samo s objektima koji imaju picku, za one koji nisu razumjeli ;)

@death , tjesi se samo :lol:
:icon_exclaim:
 
AnDel je napisao(la):
je*em se samo s objektima koji imaju picku, za one koji nisu razumjeli ;)

@death , tjesi se samo :lol:
:icon_exclaim:

Sirok ti spektar objekata:lol::lol::lol: jel sve sto je zivo a ima piiii ili...:icon_question::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top