slaba snaga motora

slaba snaga motora

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma da i ja mislim da je safe mod neki u pitanju, ako je ostalo sve ok i pod kontrolom... mnoga auta imaju taj safe mod, da se ne bi sta vise sjebalo... i tako to
 
Član
emir_89 je napisao(la):
da nije zavrseno i da zeli komentare, momak bi ponovo trazio savjet i aktiviro temu... haj Ž

Tacno tako :cool:

isto kao sto bonton nalaze, da je trebao reci da je sredio (ako je sredio) i sta je bilo po srijedi

Samo sam htio reci da je momak (hanadze) htio pomoci i da je imao najbolju namjeru, a vi ga napadate isprve

caoss

;)
 
Član
eee moj makso, kad bi gledali sitnice, nebi ovdje bontona na kilometar bilo. cast izuzetcima ;) :icon_exclaim:
 
Član
Probaj naci na otpadu mjerac protoka zraka ( to ti je onaj glavni dio za einspritz kod Filtera zraka iz kojeg ide puno crijeva za gorivo. Audi 80 2.0 E su imali tu manu jer im je kasika koju zrak podize zapinjala. Ta kasika(tako je ja zovem neznam kako se zove na bosanskom ili klapna) ti diktira koliko ce motor dobijat goriva. Eh sad kad dadnes gas zrak potiska tu klapnu i ona zapne na jednom mjestu tako da einspritz nedaje dovoljno goriva na injektore( dizne). Cim ugasis motor nema protoka zraka i ta klapna se oslobodi svojom tezinom. Tu klapnu nesmijes pritiskat rukom jer ti moze jedna opruga stradat. Probaj naci taj dio pa pokusaj kako ce se ponasat.
 
Član
G_T_I je napisao(la):
Predpostavljam da je to motor kao golf3 GTI 2.0 115 ks ako je to kako kazes na 3000 obrtaja ,vjerovatno ti je struja u pitanju, kada ga upalis i u gasis greska se ponisti , vidi da li neki od releja skljoca na 3000 obrtaja, ako ne onda pod haubom iskljucuj jedan po jedan konektor na svakom spoju gebera ili davaca struje, ali najbolje je kod auto elektricara da odes.
Jvi nam sta je kada odklonis kvar
SRETNO!!!
Nisam dugo bio na forumu, kvar sam otklonio.....problem je bio razvodnik za paljenje....bio se pomjerio, samo sec...neznam ni sam kako??? Uglavnom nastelovao sam paljenje i evo ga opet ide ko lud!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top