Škripanje,,

Škripanje,,

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e sad ozbiljno, mislim nije fer da se zajebavamo oko ovoga ovoliko.... priznaj da si se zeznuo, nisi tako mislio... ostali clanovi nek se tebi izvinu za ovakvo ponasanje i to je to, da mozes nastaviti normalno koristiti ovaj forum, ima ovdje i dobrih ljudi ;)
 
OggyBoy je napisao(la):
astra_2.0_16V je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
brate ne znam znas li gdje su BANovici al kako si kreno uskoro ces ti u BANovice :D :D :D

btw kazu da nisi faca ako ti ne cvili u leru :icon_question:

neka, ti budi faca, ja necu da budem faca, ionako je ovo bezveze, samo zajebavaju, nebi se ljutio na BAN 4life

Nećeš dobiti ban, ne boj se, vidiš da si umjesto toga titulu dobio!
Sad će i unapređenje u moderatora.:123:


ko je frajer koji djeli titule te
 
sub3r je napisao(la):
e sad ozbiljno, mislim nije fer da se zajebavamo oko ovoga ovoliko.... priznaj da si se zeznuo, nisi tako mislio... ostali clanovi nek se tebi izvinu za ovakvo ponasanje i to je to, da mozes nastaviti normalno koristiti ovaj forum, ima ovdje i dobrih ljudi ;)

zeznuo sam se, evo izvinjavam se svima, ako sam kome nažao učinio,, hoćete li mi halaliti... slabo ima dobri ljudi,
 
Član
e fkt se izvinjavam na ovakvom doceku, a sad puuuuuuuuuuuuuun pa cviiiiiiiiiiiiiiil pa puuuuuuuuuuuuuun pa cviiiiiill
 
sub3r je napisao(la):
ja necu :lol::lol:

jesam te zajebao :lol:
:D

dobro ti si mozda druge vjere..

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
garant ce biti cvil moderator, sa zadatkom da cvili po forumu

:lol::lol::lol::lol::lol:

hajd zemljace ne ljuti se,,naleticu ti ja nekad gore u krajinu pa da zajedno cvilimo,ko copor vukova valjal ? :D :D


ma valja, sve je uredu,,, ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top