Skodilak

Skodilak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Skodilak mali UPDATE

admir jahic je napisao(la):
Auto ti je strava i jos kad ga vidim uzivo ajme se vidimo brzo VEKO
heheh hvala punoo.....naravno kad god budes htio,tu sam ja samo prozovi.ev ti moj broj....062-566-344
pozz
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE

Veko poceo dijeliti brojeve,jos malp pa ce i u autograme,hehehe...Kada ce biti gotova LSD vrata.???
 
RE: Skodilak mali UPDATE

driver_boy je napisao(la):
Veko poceo dijeliti brojeve,jos malp pa ce i u autograme,hehehe...Kada ce biti gotova LSD vrata.???

hahahahhahahahahahahahaha
a LDS ce biti gotova sutra abd...bice i slike uskoro....
pozz
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE

Sta vise da pisem, kad sam sve vec rekao! Jos kad legne Canova na skodlaka to ce biti extreme car!
 
RE: Skodilak mali UPDATE

ErRoR je napisao(la):
Sta vise da pisem, kad sam sve vec rekao! Jos kad legne Canova na skodlaka to ce biti extreme car!

heheh hvalaa.....i ja jedva cekam da dodju felge..nadam se da ce joj dobro stajatii...
to amer GTC:Amere pozuri ne mogu vise da cekam..heheh
brojim danee :pPPPPPPPPPPPP
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE

Nema sta,bice stvarno super skoda.Posebno pohvale za vas klub za uskladjenost boja na autima;)

ps:Dva auta extra izmijenjena..slike prosle sezone:)
 
RE: Skodilak mali UPDATE

Pozdrav kolegi s Nisana prepoznat ce se on sam , jako je bitno da svi ucestvuju u ovome i da bude sto vise zainteresovanih ljudi za ovu kulturu da bi imali vece mogucnosti nabavke djelova a da ne svercujemo po inostranstvu :) , situacija se znatno popravila sto se tice svega i sve je doslo na neki kulturni nivo , godinama podrzavam ljude koji se bave ovim sportom , kulturom , zanatom kako god hocete mozete ga nazvati kako vam god odgovara ja je zovem jednostano LJUBAV , pozdrav svim klubovima i sve pohvale na ulozenom trudu i radu , poseban pozdrav ide timu OPEL MANIA
POZZ
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE

Ja mislim ne znam sta vise reci za veku i njegovu skodu, vidio sam ga sinoc sa angelsicama i xenonima ako se ne varam, DRAMA...
 

IGY

Član
RE: Skodilak mali UPDATE

Veko Skoda je napisao(la):
IGY je napisao(la):
ajde da i to vidimo
opasno se pripremas, svaka cast
da da.....mora se maloo...kad se ovo zavrsi ima onda se sprema nesh sto nema niko u BiH,bar se nadam da nema....
pozz

znam io cem u se radi :D
izlajao si mi se u Mostaru:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top