Skodilak

Skodilak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Skodilak mali UPDATE

Chuza je napisao(la):
e vala brale sta jos reci,sve sto sam mislio reci rekao sam,svaka cast,ja starom pokazao sta nastade od felicie,kad on meni daj bjazi ovo nije felicia,fino pogleda i rece izvini Bogami jes ovo skoda felicia,i on sam rece svaka mu cast,sta napravi od obicnog sporeta,u super vozilicu i Dream Car,Veko max respect za sve ovo,a jos da kazem volio bih te upoznati i pruziti ti ruku i reci svaka cast,pa da to kako skontamo, a da volio bi i upoznati i Madzida.

Ps:Zaboravih reci ako bi se upoznali da me provozas jedan krug po lijepom nasem Sarajevu,e to tek bi volio,ali ne znam kako ti kazes

Ma chuza nije problem kralju upoznat cemo se cim benjamin izadje iz radionice stigli su i meni djelovi sa vekom pa je sada na sminkanju :)
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE

neko kaze da je ljepsa bila dok je bila crvena,meni se vala nije plaho svidjela kad je bila u modrici na db drag,nekako previse bi spustena,nesh,al sad je felka drama :)
a felge....felge ce joj stojati extra,
u kojoj si velicini uzeo felge?
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE

jedva cekam,kad budete spremni samo posaljete private message i ja vama moj broj mobitela da se dogovorimo za lokaciju
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE

Skoda power...samo naprijed druze, premocne su felne...pazi da ti sad za SR u Mostaru ne bi nestale a pojavile se na nekoj Fabiji zlatnoj hehehehe :D
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE

Ma chuza nije problem kralju upoznat cemo se cim benjamin izadje iz radionice stigli su i meni djelovi sa vekom pa je sada na sminkanju :)
[/quote]

Iceman da si postavio slike kad bude gotovo,i takoder i ti Veko.Da vidimo malo i mi koji ne zivimo u BIH......
 

JD.

Član
RE: Skodilak mali UPDATE

tibor987 je napisao(la):
Skoda power...samo naprijed druze, premocne su felne...pazi da ti sad za SR u Mostaru ne bi nestale a pojavile se na nekoj Fabiji zlatnoj hehehehe :D

hahaha nije ti isti raspon rupa :D:D
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE

uzmes i istokaris distance da nalegnu sarafi...uz dobrog tokara problema nema heheh...
 
RE: Skodilak mali UPDATE

heheheheheh hvala vama svima na lijepim komentarima...uskoro ce biti i slikee....
to chuza:nije problem dog cemo se preko pm da izadjemo i da se upoznamo..
to tibor: heheh brate kod mene je 4 sarafa kod tebe 5..heheh :pPPPPP
to driver boy:uskoroo slike obecavam....
to addo:hvala punoo.........
to lov2xlr8:hvalaaa, a uzeo sam 16 ke felge...
pozz svimaaa :D
 
RE: Skodilak mali UPDATE

Adnan_1.8T je napisao(la):
Veko kralju vidim napredujes fino svaka cast samo naprijed
hvala bratee i ti napredujes malo vishee..hehe
pa sto mi nisi rekko da ces raditi autoo...ccc
ne znas ni nazvat.....ccc
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top