Skodilak

Skodilak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
valja, nadam se da ce mi ostat sta para od maturskog... mogo si me odvest na matursko veko. da ljudi vide sta je space shatle :D
 
Član
emir_89 Veko ti je legenda od covjeka,fino ga zamolis i on ce ti to uciniti,samo mu reci kad ti je matura i eto Veke i Skodilaka po tebe
 
Član
Chuza je napisao(la):
emir_89 Veko ti je legenda od covjeka,fino ga zamolis i on ce ti to uciniti,samo mu reci kad ti je matura i eto Veke i Skodilaka po tebe

ma znam ja veku. sto je najvaznije, i on i madzid, su likovi na zemlji. ne furaju se, ne dizu se.uvijek hoce pomoci. i to cijenim kod ljudi...
 
:icon_redface::icon_redface::icon_redface::icon_redface:Ne znam sta reci. Definitivno auto koje prica samo za sebe, tako da nema potrebe bilo sta pricati o autu i svim poduhvatima na istom;)Neka ti je sa srecom, da se navozas. Imam dobro iskustvo sa svim Skodama, pocevsi od Felicia 1,9 TD, pa zatim Fabia Combi 1,9 TDI Octavia 1,9 TDI, i sada nova Fabia. Definitivno je slijedeci projekat ako Bog da Skoda Felicia i to RED EDITION:icon_redface: Sorry za OT. Pozdrav.
 
Član
evo pročito svi 16 strana :icon_eek:škoda je drama još nisam vidio bolju feliciju svaka čast,samo mi reci kako ti rade zadnja svjetla kad su skroz u boji karoserije,fino izgledaju nema dalje kao i cjelo auto,samo vide li se išta
 
Član
Veko Brate, svaka ti cast za skodilaka, za sav trud i rad koji si ulozio
u svoj autic.O autu nema price znaci felisha je BEST OF THE BEST.

pozz iz TUZLE,
od cijelog TST tima...
Vidimo se uskoro!!!
 
Trozic je napisao(la):
evo pročito svi 16 strana :icon_eek:škoda je drama još nisam vidio bolju feliciju svaka čast,samo mi reci kako ti rade zadnja svjetla kad su skroz u boji karoserije,fino izgledaju nema dalje kao i cjelo auto,samo vide li se išta

ma vidi see..sve je ubaceno u onu crnu linuju..uskoro cu postaviti slike pa mozes vidjet,a ono sto je narandjasto nema nikakvu funkiciju...pozz
 
roki_actros je napisao(la):
:icon_redface::icon_redface::icon_redface::icon_redface:Ne znam sta reci. Definitivno auto koje prica samo za sebe, tako da nema potrebe bilo sta pricati o autu i svim poduhvatima na istom;)Neka ti je sa srecom, da se navozas. Imam dobro iskustvo sa svim Skodama, pocevsi od Felicia 1,9 TD, pa zatim Fabia Combi 1,9 TDI Octavia 1,9 TDI, i sada nova Fabia. Definitivno je slijedeci projekat ako Bog da Skoda Felicia i to RED EDITION:icon_redface: Sorry za OT. Pozdrav.

heheh hvala punooooo....sretno sa projektom bas me zanimaa kak ce ispast... :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top