Škoda Octavia

Škoda Octavia

Eo da i ja postavim neke slike autica koje vozam tj Škode Octavie 2000 godište. 1.9 TDI snaga motora 81 KW.

Prije ovoga sto sad imam u planu da radim autic sam vec jednom radio...znaci ozvučenje i enterijer.
Od ozvučenja imao sam mp3 player Sony CDX-GT230 ( koji je se valjda nekome svidio pa ga je ukrao) a od zvucnika sam imao originalne skodine zvucnike u vratima i jedan woofer u gepeku Magnat B30.
Od enterijera sam ugradio originalna kozna sjedala od Octavie koja i ovaj put imam u planu da zamjenim.

PS: Prije nekoliko sedmica malo se sletilo sa puta radi prekoracenja brzine pa tako da je predna karambolka i maska malo oštećena i auto nije opran hh.
 
Član
Fina škoda;)
A ova izjava ti je čudo:"Od ozvučenja imao sam mp3 player Sony CDX-GT230 ( koji je se valjda nekome svidio pa ga je ukrao)"

:lol::lol::lol::lol:

Kralj si:cool::cool:
 
ZELA GTI je napisao(la):
Fina škoda;)
A ova izjava ti je čudo:"Od ozvučenja imao sam mp3 player Sony CDX-GT230 ( koji je se valjda nekome svidio pa ga je ukrao)"

:lol::lol::lol::lol:

Kralj si:cool::cool:

Pa ja jbg
Nekom je zapao za oko pa vidio priliku i iscupo ga hehe...

evo slika playera koji je "nekad" bio u toj skodi
 
Administrator
fina unutrasnjost.... imam istu takvu samo 2005. godiste... malo ga operi:D a sta si planirao sa tim sjedistima:icon_question:
 
pioneer_09 je napisao(la):
fina unutrasnjost.... imam istu takvu samo 2005. godiste... malo ga operi:D a sta si planirao sa tim sjedistima:icon_question:

pa kad nabavim kakva nova kozna ova cu sigurno da prodam.

a opere se to cesto samo na poslu kad obilazim gradilista prljavo pa jbg isprlja se hehe
 
Član
Nemoj vikati po forumu za muziku i stavljati, hoces da ti opet neko "posudi";)

Malo je cudno sto je taj motor graviran 220, a 1.9 sa 105 konja 240km/h u novoj oktaviji, doduse jeste da ovaj ima nesto veci obrtni...
 
Limpi je napisao(la):
Nemoj vikati po forumu za muziku i stavljati, hoces da ti opet neko "posudi";)

Malo je cudno sto je taj motor graviran 220, a 1.9 sa 105 konja 240km/h u novoj oktaviji, doduse jeste da ovaj ima nesto veci obrtni...

ma nece valjda i ovaj put da mi cupaju dzigeru auticu hehe

ja sam sa svojom oktavijom navishe 190 iso nisam smio vishe jer su nam putevi katastrofa... al sa motorom sam zadovoljan u potpunosti ;)
 
OCTAVIA 2000 je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
Nemoj vikati po forumu za muziku i stavljati, hoces da ti opet neko "posudi";)

Malo je cudno sto je taj motor graviran 220, a 1.9 sa 105 konja 240km/h u novoj oktaviji, doduse jeste da ovaj ima nesto veci obrtni...

ma nece valjda i ovaj put da mi cupaju dzigeru auticu hehe

ja sam sa svojom oktavijom navishe 190 iso nisam smio vishe jer su nam putevi katastrofa... al sa motorom sam zadovoljan u potpunosti ;)

et sad ne vjerujem ti da si isao 190....
Fina skoda samo je malo makar polij vodom nek se sija ako neces prati.....:lol:
 
Top