Skoda Octavia Blue Line

Skoda Octavia Blue Line

Član
Evo ja ga malo , slikao u Lukavcu kod El.Mašinske škole jest malo prljav al ajde ;)
qbgaodbdrjitnc983gh.jpg

p13051309.jpg
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Od mene samo rijeci hvale, svidja mi se pravo ;)
moj prijedlog je da uklonis lajsne i steke sa zadnjih vrata da
bude clean ;)

potpis za steke i lajsne i samo da dodam jos ovaj prag kad bi bio prav znaci bez ovog uvijanja..odlicna je;)
 
Član
soffa je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Od mene samo rijeci hvale, svidja mi se pravo ;)
moj prijedlog je da uklonis lajsne i steke sa zadnjih vrata da
bude clean ;)

potpis za steke i lajsne i samo da dodam jos ovaj prag kad bi bio prav znaci bez ovog uvijanja..odlicna je;)

Potpis ;) al sve u svemu zmaj je škodilak :123:
 

LSD

Član
jutros se krenulo na pijacu aaa??? salim se vidio sam te na semaforima...jedna od rijetkih skoda koja mi se svidja!

:cool::cool::cool:

jbg u brckom mi se bilo mrsko maknuti od plata da razgledam detaljno ;);)
 
Član
Vidio sam te u TZ prošle sedmice, auto izgleda 10 puta bolje uživo, baš se ističe. Svaka čast na odrađenom poslu i čuvaj je :icon_smile:
 
Član
soffa je napisao(la):
odlicna boja odlican izbor felgica...:cool:

Hvala drug ;)

LSD je napisao(la):
jutros se krenulo na pijacu aaa??? salim se vidio sam te na semaforima...jedna od rijetkih skoda koja mi se svidja!

:cool::cool::cool:

jbg u brckom mi se bilo mrsko maknuti od plata da razgledam detaljno ;);)

Hehehe jeste malo se njuhalo po pijaci :icon_biggrin: Hvala puno drug :icon_smile:

LuxusBenz je napisao(la):
Vidio sam te u TZ prošle sedmice, auto izgleda 10 puta bolje uživo, baš se ističe. Svaka čast na odrađenom poslu i čuvaj je :icon_smile:

Jesam bio sam u Tz :icon_biggrin: Hvala puno i naravno da se mora cuvati ;)
 
Član
Halogena svjetla skinuta, uhradjeni Bi Xenoni H4 6000k i postavljene LED diode na pozicijama :icon_smile:
34nfi44.jpg

sp8946.jpg

b4b3pi.jpg

25f6fro.jpg
 
Član
Da malo osvjezim garazu.Izbacio standardna (fabricka) sjedista, a ubacio iz Recaro profilisana. Jeste da su polovna ali ja zadovoljan :D
_SAM3563.JPG

_SAM3564.JPG
_SAM3565.JPG
 
Član
Kako ti se da voziti na kontra strani :D odlicno si je odradio, tuning i stajling u pravom smislu rijeci i naziva foruma :)
 
Top