Skoda Octavia 2.0 TDI - "Candyshop"

Skoda Octavia 2.0 TDI - "Candyshop"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prvi put da vidim skodu i da za nju mogu reci da je drama.. svaka cast prijatelju , nema sta , sa stilom uradjeno..!! pozz
 
Član
i meni je moglo samo bez ovog iznad tablice prednje sve ostalo je ok... i trebas sad ove svoje lajsne ofabrat u boju auta da se stope sa svima...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
daa i skini natpis octavia bice 10 puta bolje....

Samo da mu en bude sranje ko kod mene..ja skinuo natpis Fabija, kad drek...obrub slova ostao na temeljnoj podlozi...nema druge nego nancovo lakirat :icon_cry:
 
Član
Hvala svima na komentarima! :)

naprijed ova krom lajsna ga malo otvara jer je previse crnila, probao sam i sa krom maskom (gornjom i donjom) bez lajsne i nije mi se iskreno dopalo, stavit cu sliku sutra pa sami ocjenite.

sto se zadnjih lajsni tice, zadovoljan sam kako je sada, a iskreno, mrsko mi se i peglati vise... puno mi vremena oduzimaju te sitnice... nek oktavija prezivi zimu, pa cemo se na proljece zezati :D

hvala jos jednom i pozdrav!
 
Član
ajaa skode SAN SNOVA MAJKEMI.. extra je jaro;) ljepse octavie u zivotu nisam vidio.. sjele su mu i te fele..na nekim autima mi se nikako felge nesvidjaju ali na crnom bas extra stoje:cool:
 
Član
Super sretno vlasniku!


Samo još da odigra sutra dobro protiv turaka i nek ga služi do kraja života što se mene tiče :D
 
Član
predobra je, sve stima al po meni "nemoj se ljutiti" sav krom ti je beze meni bi veca bila sminka bez kroma igdje, nako crna sva je predobra ali to je moje misljenje......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top