Skoda Octavia 2.0 TDI - "Candyshop"

Skoda Octavia 2.0 TDI - "Candyshop"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Shonfol je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Drug za spustanje mozes relativno dobro izaci...ili si kupiti oprugice koje dodju negdj eoko 350, ili kratke amortizere i opruge tkz. cup kit koji je negdje oko 750€ ili gewinde pa si steluj visinu ali one za octaviana ne znam jesu izasle, a i ako jesu sigurno su 1200€+...

Cuo sam da je Damko spustio svoju oktaviju samo su mu tockovi sada ukoso... jel on radio to za 350 ili 750 EUR?
drug stavio sam samo sport opruge V-max nekih 30-35mm auto ide dole...na udobnosti ne gubis nimalo..penjes se po ivicnjacima bez problema:icon_smile: a neljuljas se vise u krivinama kao prije...Tockovi zadnji stoje malo ukoso..nista strasno..provjerio,pitao...mora tako..znaci sve OK..e da i cijena set 4 kom dodje oko 200eura...(nazovi brate Drazena gdje si i ovo ostalo kupovao)....ja kad sam kupovao nije bilo Eibach-a tad..a uzeo bi ga sigurno..mada i ove nisu lose...
Sretno u daljem radu.....
 
Član
damko je napisao(la):
Shonfol je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Drug za spustanje mozes relativno dobro izaci...ili si kupiti oprugice koje dodju negdj eoko 350, ili kratke amortizere i opruge tkz. cup kit koji je negdje oko 750€ ili gewinde pa si steluj visinu ali one za octaviana ne znam jesu izasle, a i ako jesu sigurno su 1200€+...

Cuo sam da je Damko spustio svoju oktaviju samo su mu tockovi sada ukoso... jel on radio to za 350 ili 750 EUR?
drug stavio sam samo sport opruge V-max nekih 30-35mm auto ide dole...na udobnosti ne gubis nimalo..penjes se po ivicnjacima bez problema:icon_smile: a neljuljas se vise u krivinama kao prije...Tockovi zadnji stoje malo ukoso..nista strasno..provjerio,pitao...mora tako..znaci sve OK..e da i cijena set 4 kom dodje oko 200eura...(nazovi brate Drazena gdje si i ovo ostalo kupovao)....ja kad sam kupovao nije bilo Eibach-a tad..a uzeo bi ga sigurno..mada i ove nisu lose...
Sretno u daljem radu.....

Hvala Damire.
Jutros sam se cuo s Drazenom, nema na stanju tako da mora naruciti. Zvat cu ga u ponedjeljak da provjerim sta tacno moze naruciti (Eibach ili V-max) pa cu vjerovatno eibach ako bude moguce. A moram jos skontati da li da cekam proljece ili sad odmah da te opruge postavljam...

poz
 
Član
ja bi sacekao proljece za sve ostalo sto mislis staviti na auto...ZIMA ide jarane...so,rizla..putevi eh.....
 
Član
Konacno je nakacen set milotec spojlera, krom lajsna na prednjem dijelu, krom rore i takodjer spojler na gepeku. Tu je i nova maska (mreza) na gornjem i donjem dijelu.

Slikao sam rano ujutro prije polaska na posao, jbg malo se rose uhvatilo na krovu i gepeku, pa nemojte zamjeriti :D

oktavija2dq8.jpg


oktavija1rq1.jpg


oktavija3lp6.jpg


oktavija4xa3.jpg


oktavija6zm0.jpg



S ovim najvjerovatnije zavrsavam napucavanje auta do proljeca kada bi trebalo ici spustanje i 18" felge.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top