Škoda Octavia 1u

Škoda Octavia 1u

radi se po neka sitnica. bilo mi loše osvjetljenje zadnje tablice jedna crkla sijalica pa odlučih ubacititi smd diode malo je ljepši izgled20140520_202849.jpg 20140520_202300.jpg
 
Član
De mi reci kako si skino te sijalice, ja svoje nmg nikako da iscupam :D
Ako je mozes uhvatiti, a valjda moze....samo je iscupas, povuces..kako god :) Malo je nezgodna ako malo viri, a nije se odavno mjenjala, pa je nezgodno za uhvatiti a kamoli izvaditi :D Malo strpljenja i ide van, samo polako ;)

Inace @mirsadgolf pohvalni radovi, pratio sam kako je predhodno auto odrzavano, tako da ni ovom nece biti mane sigurno, samo naprijed :)
LP
 
Ako je mozes uhvatiti, a valjda moze....samo je iscupas, povuces..kako god :) Malo je nezgodna ako malo viri, a nije se odavno mjenjala, pa je nezgodno za uhvatiti a kamoli izvaditi :D Malo strpljenja i ide van, samo polako ;)

Inace @mirsadgolf pohvalni radovi, pratio sam kako je predhodno auto odrzavano, tako da ni ovom nece biti mane sigurno, samo naprijed :)
LP
hvala drug i mislim da će biti finih radova i na octaviji što se da primjetiti od početka :)
 
Idemo dalje.Nabavio amortizere gepeka od golfa 4 niklovane i uz malu prepravku ugradio na octaviu jer mi ljepše izgledaju od običnih crnih.20140602_205043.jpg 20140602_204941.jpg
 
Nabavljen koristan dio.Radi se o čeličnoj zaštiti motora(suspleh) koja može sačuvati karter od iznenadnih odrona na cesti ili naglog ulegnuća pa da karter koji je aluminijumski lako pukne.Zaštitu sam tražio neko vrijeme i slučajno mi izleti na otpadu kompletnu skinem sa jedne octavije jedino mi fale još nitne sa navojima da mogu postaviti.Malo sam čistio suspleh jer je bilo blata i korozije,ali sredit će se i prefarbati.evo slike20140606_192835.jpg 20140606_192848.jpg
 
Top