Škoda Octavia 1u

Škoda Octavia 1u

juče sam malo radio na tabli.nabavio polovnu ne ispravnu tablu od audi a4 sa krom prstenovima i izvadio prstenove i prepravljao da bi mogli u moju tablu.morao sam malo skratiti prečnik jer nekih 5mm su bili veći.postavio sam i mislim da nije loše dok ne nabavim orginalnije prstenove.pa evo i slike

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Član
ne možeš vjerovat..ali ti plehiči od miloteca su 50 ojra bili (a i sad su...sve zajedno sa temperaturom i gorivom)
 
Danas urađen veliki servis.Zamjenjen komplet set zupčastog remena,vodena pumpa i mikro remen sve je SKF komplet.Na satu je tek 110230 km ali pošto škoda je 2006 godište strahovao sam da ne bi remen pukao iako zamjenu je trebalo uraditi tek na 120000 km.Kod moje škode je motor 74 kw pumpa dizna i na njima se remen originalni mjenja na 120000 km tako da ne bi neko mislio da se mjenja na 90000 km.
 
evo napokon sam uspio poslije nekoliko dana da pišem jer nešto nije moglo.znači radi se polako nabavljeni originalni zadnji zvučnici da malo ljepši zvuk bude ,a imam još nekih planova pa ćete znati na vrijeme
 
Da ne bi bilo da samo nekim sitnicama hvalim juče u moj posjed su stigle fine stvarčice koje će uveliko uljepšati enterijer.Pa redom nabavio sam kožne tapacirunge prošivene originalne i sa njih sam skinuo samo sredinu gdje je koža ostalo mi nije bilo baš u nekom sjajnom stanju ,pa ću na svoje tapacirunge postaviti,zatim nabavio sam oem krom pipke na vratima koje će malim detaljem uljepšati izgled,pa našao sam i krovna svjetla koja budu nazad između ručica da bi bilo ljepše unutrašnje osvjetljenje.Evo i slike malo su slabije jer je slikano mobitelom


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
samo lagano mirso,kvalitetni detalji su najbitniji

Hvala druže bit će radova jer sam navikao da auto sređujem ,ali ništa što nije oem ili barem približno originalu.Jedva čekam malo ljepše vrijeme pa da uklopim ove tapacirunge još će mi faliti kožni volan i ručica mjenjača kožna i to je otprilike što se tiče kože unutrašnjosti.Sjedišta neću kožna jer više su mi udobnija platnena.:)
 
Član
dobreo ce lec ovi tapacirunzi, a sjedista imo sam ja od koze uzas ljeti pakao na njima a zimi zaledim bolje platnena, jel ima sta u planu radir oko vanjskog izgleda
 
Top